Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orrpiercing mellett kicsit...

Nikolett1234 kérdése:

Orrpiercing mellett kicsit begennyesedett. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap lövettem az orrpiercingemet és ma reggel észrevettem, hogy nagyon kicsit begennyesedett...mivel kezeljem és meddig fog még fájni? egyáltalán a kis dagadáson belül át kell nyomni a piercing végét ?

2013. aug. 23. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

lövetted?? akkor nem lehet sok eszed.. mind1

én ajánlom rá a sós oldatot illetve sebbenzint.

2013. aug. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
miért gond ha lövettem? szinte mindegyik kozmetikus lövi..
2013. aug. 23. 10:52
 3/6 anonim ***** válasza:

nem kozmetikushoz kellett volna ezzel menni, hanem szalonba ahol értenek is hozzá és szúratni kellett volna mindenképp.

nekem szúrva van az orrpiercingem és semmi ilyen gondom nem volt vele. vegyél Octenisept-et az majd használ rá.

pár hétig még érezni fogod.

2013. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a kis dagadáson a piercing végének simán át kéne mennie, valószínűleg kicsi a szár amit beraktak az orrodba, ezért is lehet gennyes meg dagadt.
2013. aug. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de viszont a szár hosszú nagyon..meg a kozmetikus azt mondta normális ha kicsit bedagad...igyis eléggé kiáll a szár...viszont a dagadáson nem megy át
2013. aug. 23. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:

de ha meg van dagadva az orrod, a szár elvileg hosszú, akkor a szárnak simán át kéne érnie a dagadást.

gondolom mivel lövetted, egy hegyes végű gyógyfülbevaló van az orrodban. de tényleg szerezz be Octenisept-et az helyrehozza az orrodat.

2013. aug. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!