Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Valakinek valami ötlet?...

Valakinek valami ötlet? Milyen ékszert készítsek magamnak?

Figyelt kérdés
mondjuk fülbevaló!? hogy és mit tudok csinálni? valaki tud mondani vmit? aki csinált magáak az töltsön fel egy képet és mondja hogy hogy csinálta :))) köszi

2013. aug. 23. 15:16
 1/2 anonim válasza:
Én hobby boltokban szoktam venni egy csomag fülbevalóalapot, meg pici medálokat, párosával. Nézz körül, biztos találsz olyat ami tetszik, és csak feszítsd ki az alap karikáját, akaszd rá a medált és kész is! :) Kb. 200 forintba kerül egy ilyen pár fülbevaló amit magadnak csinálsz. Képet nem tudok küldeni, a legutóbbit elajándékoztam. :) amúgy egy kis ezüst esernyő volt:)
2013. aug. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közönöm..ilyesmit már énis csináltam :) de azért köszi :)
2013. aug. 23. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!