Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy sminkeljem magam h...

Hogy sminkeljem magam h idősebbnek nézzek ki? 14/l

Figyelt kérdés
Olyan gyerekes az arcom. Utálom :(
2013. aug. 26. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mondjak egy titkot? azért gyerekes mert még gyerek vagy
2013. aug. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SEHOGY ne sminkeld magad 14 évesen. És ezt komolyan mondom. Attól, hogy egy kiló sminket kencefecélsz magadra, még mindenki látja, hogy 14 vagy. Csak nevetségessé teszed magad. És nem is korhozmért.
2013. aug. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ne akark ennyi évesen idősebbnek kinzéni,minek?addig örülj míg fiatal vagy
2013. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Én 15 vagyok, és mindenki 12-13nak néz. Annyira utáltam, és annyira idegesített hogy sokkal fiatalabbnak néznek. De mára már nem érdekel, mert gondolj bele, most ugye zavar, de majd amikor 30 leszel, jól fog esni hogy 25nek néznek nem? ;) Egyenlőre maradj csak a szempillaspriálnál, és a szemcerukánál. :) Ne aggódj, el jön még a mi időnk. ;)) :D
2013. aug. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Oszinte leszek. Sose akarj idosebbnek kinezni.15 eves vagyok, en is sminkelem magam, de csak spiral, korrektor(neha szajfeny).szerintem 14 evesen neked ennyi is boven eleg. Vannak olyan fiatal ismeroseim akik azert sminkelnek, es hordanak kivagott felsoket, csili-vili miniszoknyakat, mert igy nagylanyoknak erzik magukat. Felre ne ertsd, ezt nem rad mondom, hiszen nem is ismerlek. De altalabn, sot szerintem mindig, ha valaki meglat egy fiatal lanyt eros ruzzsal, sotet szemhejpuderrel, akkor max. szanakozik rajta, es nem csak a felnottek, hanem a veluk egyidos fiuk is, akik miatt ezt az egeszet csinaljak. Es bar a vakolat miatt mindenki idosebbnek nezi oket, ettol kozonsegesnek tunnek. En nem mondom azt, h ne sminkelj, mert ha te ugy erzed jol magad akkor sminkelj, de ne akarj idosebbnek tunni, mert lehet, hogy valakinek pont a fiatalos kulsod miatt fogsz tetszeni. Emeldd ki azt amit szeretsz az arcodon, csak ne ess tulazasokba. Ezt nem ugy ertem mint aki nagy szakerto, hiszen en i cak egy fel eve sminkelem magam. Csupan elmondtam a velemenyem, amivelsszerintem sokan egyetertenek.
2013. aug. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ugyan már.. állítóm a válaszadók legtöbbje 14évesen idősebb akart lenni. Nincs olyan gyerek akinek nem akarna felnőtt lenni, vagy idősebb.

Én magam is mindig idősebb akartam lenni. Lehet az is közrejátszott, hogy két felnőtt testvérem van. Nem sminkeltem magam olyan nagyon durván. Emlékszem egy kis szemceruza meg szempillaspirál. Meg kis alapozó. Bár kétlem, hogy 14évesen lenne az arcodról takargatnivaló. (pattanás, stb)

U.i. az előző válaszadóknak: a lány azt kérdezte, hogy hogy sminkelje magát... nem azt, hogy "szerintetek 14évesen sminkeljem magam?". Én teljesen biztos vagyok benne, hogy minden gyerek kicsit idősebbnek akar kinézni ha már nem idősebb.

2013. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne akarj idősebbnek kinézni az gáz ha van rajtad 3kiló vakolat holott még csak 14 vagy mondjuk később sem jobb szerintem max szempillaspirált, esetleg hozzá szemceruzát meg szájfényt használj de mást ne!!
2013. aug. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 dominika72 ***** válasza:
Én 13 vagyok de mindenki 16-17-nek néz nem hordok kivágott dolgokat és csak szempillaspirált szoktam, Amugy a kérdésre válaszolva szerintem Tust használj, de amugy milyen színű a szemed? attol is sok minden függ.
2013. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!