Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspiralt...

Milyen szempillaspiralt ajanlotok? Es milyen alapozot vegyek?

Figyelt kérdés
A sz.spirallal nem a sotetites a celom,hanem hogy ivelt,dus es hosszu legyen. Alapozo:feher a borom es nincs olyan sok borhibam,inkabb csak szebbe akarom tenni az arcom. Ha lehet ne aranyarut mondjatok!

2013. aug. 29. 09:50
 1/4 anonim ***** válasza:
érdemes lenne akkor valami bb krémet kipróbálnod, amibõl van a bõrszínedhez való, szempillaspirálnak a lovely curling pump upot ajánlanám nagyon jó!
2013. aug. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lovely spirál nagyon jó, alapozótól meg csak több bőrhibád lesz, szóval ha nincs rá szükség akkor inkább ne használj ilyet. Ami normális minőség az egyébként is 4000 ft fölött kezdődik. Színezett hidratálót használj max, az bőven elég, az egyik legjobb az Essence Pureskin vagy Myskin. Müllerben kapható, olcsó is.
2013. aug. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!:) a lovely spirálnak a 'lovely' a márkája,vagy mi?

a bb krém az a színezett hidratáló?

Bocsi de elég tudatlan vagyok smink téren :D

2013. aug. 29. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, Lovely a márkája, én is csak ajánlani tudom! És ha tényleg amúgy szép a bőröd, akkor valamilyen BB krém, ami hasonló a színezett hidratálóhoz, csak pl. van benne fényvédő is stb. szóval kicsit többet tud.
2013. aug. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!