Smink és szempilla?

Figyelt kérdés
Eddig nem sminkeltem magam,de szeretném,és szeretném megkérdezni,hogy a sminkeléstől hullhat-e a szemppillánk.?(tusra és spirálra gondoltam,semmiképpen sem vízállóra)Köszönöm!(: 16/L

2013. aug. 29. 19:42
 1/4 anonim válasza:

Akkor hullhat ki ha rajta hagyod éjszakára és rászárad.. akkor letöredezik sajnos:(

Szóval a lényeg hogy mosd le!:)

2013. aug. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én egy éve tusozom és spirálózom, mindig vízállóval, sosem volt semmi bajom tőle... de tényleg fontos hogy lemosd rendesen...
2013. aug. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocs, nem a kérdésre válaszolok, de hogy lehet a szempillaspirált normálisan lemosni?
2013. aug. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Doruss ***** válasza:
Előző: becsukod a szemed, és sminklemosós vattadarabbal, vagy a tusfürdővel/szappannal amivel zuhanyzol. Kivéve persze, ha vízálló - ezesetben olyan sminklemosó kell, ami a vízálló sminket is eltávolítja.
2013. aug. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!