Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Száraz az arcbőröm, rendszeres...

Száraz az arcbőröm, rendszeresen kenem hidratáló krémekkel. Hatásosnak tűnik, de amikor felviszem a folyékony alapozót nagyon csúnyán látni, hogy száraz . Mit tegyek? Alapozás előtt mindig megmosom az arcomat vízzel, lehet be kéne kenni krémmel?

Figyelt kérdés
2013. aug. 31. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj másfajta alapozót, lehetőleg száraz bőrre valót. És egy alapnak is megfelelő hidratáló nem árt alá valóban, felesleges lemosni. Viszont nem minden alapozó kompatibilis minden krémmel, szóval próbálgasd.
2013. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbáltam már többfajta alapozót, van olyan alapozóm is, amit ha felviszek nem látszik rögtön , hogy száraz a bőröm, csak 1-2 óra múlva..

Nem tudom milyen krémet vegyek :/

2013. aug. 31. 15:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám van. Most fogom kipróbálni a Nivea make up starter krémjét, hátha az jó. Alapozó helyett pedig BB krémet használok, azzal nem annyira száraz.
2013. aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
BB-t használnak az ismerőseim, de nagyon csillog a bőrük tőle
2013. aug. 31. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!