Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Honnan tudom, hogy allergiás...

Honnan tudom, hogy allergiás vagyok az orvosi fémre?

Figyelt kérdés

2013. szept. 11. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg, ahol érintkezik a bőrfelülettel, ott kiütések lesznek.
2013. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Épp az a baj, hogy nem tudod!

Elvileg az "orvosi fém" nem allergizáló, bár nem tudni, hogy te milyen fémet nevezel annak?

2013. szept. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az a helyzet,hogy van helix piercingem,az mellett pár hete volt egy kis piros dudor,de az elmult már.aztán van a bal fulemben a fulcimpámban egy fulbevalo,az eleinte viszketett,de semmi kiutés és van egy industrialom,aminél most egy piros dudor van.mit tegyek hol elmuljon?lehet h allergiás vagyok rá?nemszeretném kivenni...:((
2013. szept. 11. 15:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak,hogy tudd: Az "orvosi fém" az amit műtéttel helyeznek be a szervezetbe csontpótlásként, szegecsként, csavarként!

Ezek a testékszerek meg ki tudja milyen anyagokból készülnek, az eladó/gyártó meg azt mond amit akar!

2013. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!