Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ti a hétköznapokra mindig...

Ti a hétköznapokra mindig használtok alapozót és púdert?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.Bár a bőröm szinte makulátlan de én csak így érzem magam jól.Mondjuk csak nagyon keveset használok belőlük.
2013. szept. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
én egyeltalán nem használok :)
2013. szept. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én inkább púdert, meg problémásabb helyekre (homlok) alapozót is. Tesis napokon sok mindnekiről folyik az alapozó, igyekszem nem kötéjük tartozni.
2013. szept. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem. Max. egy kis BB krémet, de ha szép a bőröm, vagy épp nincs időm, akkor csak egy kis korrektor a bőrhibákra és kész is. :)
2013. szept. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alapozót igen, de natúr kozmetikum, nagyon könnyű, nem is érzem, hogy rajtam van. Régebben púdert is napi szinten használtam, de egyrészt nagyon nehéz, rossz érzés volt viselni, másrészt nagyon könnyen megült pont azokon a bőrhibákon, amiket el akartam rejteni vele, így csak kihangsúlyozta őket. Szóval púdert már soha.
2013. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem ,mert idoigenyes ha nem akarom h maszatos legyen.Nincs ra idom mindennap,meg egyebkent se lenne kedvem mindennap hozza :)
2013. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen. És még korrektort is.
2013. szept. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Csak korrektor minek vakoljam az arcom így is megnéznek :)
2014. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!