Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hétköznapokra (suliba/munkába)...

Hétköznapokra (suliba/munkába) milyen alapozót használtok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem használok, bár mostanság sok volt a stressz, és ez meglátszik, lehet, hogy kéne :(
2011. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

En nagyon ritka esetben hasznalok alapozot a suliba. Eloszor is azert nem, mert nincs eleg idom, es ha sietek, akkor nem kenem el rendesen; ha meg elkenem rendesen, akkor elkesek a sulibol. Ha valamilyen unnepseg van, akkor persze hasznalok, de inkabb a puder. Hetkoznapra suliba en csak korrektort hasznalok, hogy ne latszodjanak annyira a pattanas nyomaim. Alapozomat es korrektoroimat is az Avonbol rendeltem.

18/L

2011. márc. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Astor Mattitude
2011. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Avon Calming effects. A legvilágosabb szín, de még ez is sötét kicsit...
2011. márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem használok alapozót, egyszerűen nemtudom használni szépen. korrektort használok, márkátlan de régen vettem egyet jó drágán avont, ez sokkal jobb:)
2011. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Astor Mattitude HD
2011. márc. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vichy. Nagyon szeretem. Sajnos pattanasosodasra hajlamos vagyok de ez segített. A másik pedig hogy a régebbi alapozoimat reggel felkentem suli után otthon mire hazaertem a bőröm teljesen beszivta zsirosodott és csúnya volt. Pedig kozepkategoriasakat vettem. De ez jó reggel felteszem estig gyönyörű szépen fed ja és termalvizet tartalmaz :)))
2011. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!