Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek is gáz ha még...

Szerintetek is gáz ha még mindig Iphone 4 8gb van? Barátnőim azt mondják, hogy jobb lenne ha nem is lenne telóm.

Figyelt kérdés
Elég sz*r érzés volt..
2013. szept. 15. 16:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi, de szerintem a barátnőid a gázak..mert a körülöttetek élőknek lehet nem fussa 100.000 ft telefonra..:D Mondjuk most pont nem magamról beszélek.
2013. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Amúgy is tökmindegy szerintem, hogy milyen telefon..lehessen róla telefonálni meg sms-t írni, egy telefonnak ez a (fő) funkciója. Ilyet se hallottam még, hogy gáz egy telefon.
2013. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:

Igazán jó barátnők lehetnek...

A helyedbe nem foglalkoznék velük.

(Am ha nagyon akarod tudni, NAGYON GÁZ!

Egy 100ezres teló, pfu...)Vicc :)

2013. szept. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De nekem pedig az az égő, hogyha pont ők nem barátkoznának velem...Egyedül ők azok az osztályban akiknek úgymond "fussa" Iphone-ra...1-nek mondanám..:)
2013. szept. 15. 16:27
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég szegényes lelkivilágra vall, hogy valaki számára ez jelent értéket, hogy milyen telója van valakinek..én azt se tudnám megmondani, hogy a barátnőimnek milyen márkájú, pedig ismerem már őket 10 éve.
2013. szept. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
Az előzőnek igaza van...
2013. szept. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja vagy úgy neked nem az igaz barátnők a fontosak csak, hogy gazdag és népszerű legyen..Aha képzeld nekem vannak igaz barátnőim Note II telefonom van és népszerű vagyok de a barátnőim nem...Na és?? Jól érzem magamat velük és ha tudni akarod nekik sosem mondanám, hogy nézd már cseréld le mert sz*r a telefonod..szerintem nem az a fontos egy barátságban, hogy gazdag ,népszerű és, hogy milyen a telefonod. 1-ő válaszoló!
2013. szept. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Vannak legjobb barátok/barátnők az iskolán kívűl akik nem népszerűek.:) De nekem sokkal fontoabb az, hogy népszerűbb legyek mint, hogy barátok vegyenek körül!:)
2013. szept. 15. 16:38
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem csak a barátnőidnek, neked is elég szegényes a lelkivilágod..
2013. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
El is hiszem, hogy milyenek a barátnőid ha te is flegmáskodsz!:) Én tapasztalatból mondom, hogy nem attól függ egy népszerű ember, hogy milyen emberekkel megy a folyosón végig minden nap!!!
2013. szept. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!