Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Láttatok már olyan körömlakkot...

Láttatok már olyan körömlakkot, ami ha megszárad tiszta repedéses lesz? Hol lehetne ilyet venni?

Figyelt kérdés

Már több helyről is hallottam már, hogy van ilyen körömlakk. Pl kifested a körmöd egyszínű fehérre normális lakkal, és ha megszárad, ráfestesz repedező vörössel, és miközben szárad, tiszta repedés lesz a lakk és a vörös lakk alatt ott lesznek a fehér repedések....


De hol lehet ilyen lakkot venni, mennyiért, és mi a neve? Annyira jó lenne ha lenne ilyen lakkom!


2009. nov. 6. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:

A Manhattan-nek van ilyen lakkja, nemtom pontosan mi a neve, mosaics vagy vmi hasonló, ha megtalálom linkelem.

Szerintem nagyobb drogáriákban néha van, fluoreszkálósat is a Rossmannban vettem, mondjuk azóta nem láttam.

2009. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! A Barry M-nek van ilyen körömlakkja, neten lehet vásárolni, én a vaterán vettem 1800-1900 körül; de most olvastam, hogy az Essence-nek is kijött repedezős körömlakkja.(gondolom olcsóbb is)
2011. ápr. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!