Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapzó, púder VAGY Szolárium....

Alapzó, púder VAGY Szolárium. Melyiket válasszam, Fehér az arcom, és melyiket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ha szoliba megyek egy héten legalább egyszer és elkerülhetem az alapozót, vagy ha alapozónál maradok és ugy teszem barnává, Alapozó nélkül amugy pocsék a bőröm. Szolisat még nem próbáltam Melyik ártalmasabb? Segítsetek
2009. nov. 10. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mit értesz azalatt hogy pocsék a bőröd.Amúgy ha a világos bőrödre rákensz egy sötét alapozót,hát hogy is mondjam...meglehetősen vicces látvány.
2009. nov. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj manapság a fehér bőrrel? Az a szép...
2009. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem dehogyis kenem rá a sötétet ki mondta?:d Úgy értem, hogy fehéra börőm inkább sápadt. És mit járok jobban, ha alapozot használok vagy szoláriumba járok és ott lesz szép barna:)
2009. nov. 10. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:

szoli, egyértelműen. macerás folyton az alapozóval meg a púderrel szenvedni. meg kise tart a nap végéig.

amúgy egy idő után már egyre kevesebbszer kell szoliba járnod. az elején még heti eccer kb, aztán már nemkell ilyen gyakran, mert narancssárga leszel. 2hetente eccer eléglesz.

2009. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
SZOLI!!! A szépség meg relatív van akinek a fehér van akinek a barna bőr tetszik. De a lényeg,hogy a válaszom a kérdésedre az a szoli! Alapozót dobd is ki!:)
2009. nov. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

hát most biztos leszóltok de én alapozós vagyok:DSzoli két hetente egyszer de csak a pattanásaim miatt.:D

És az enyém le se jön egészen estig.Csak el kell találni melyik király.

2009. nov. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Önbarnító vagy a gyengébb variácó, az önbarnítót tartalmazó arckrém, testápoló. És van olyan barnító szalon is, ahol nem szoligépek vannak.
2009. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D Oké a szolit megpróbálom viszont voltam egyszer 10percre és nem látszott semmi. Ha következő héten megyek mégegyszer, akkor már az arcomon is meglátszik majd? :D
2009. nov. 15. 21:59
 9/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem az arcodon fog legkésőbb.....:SNekem először hasam ,hátam,combom,mellkasom aztán arcom.
2009. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nekem például nagyon bejön a féhérbőr. De ha neked mindenképpen sötét kell akk semmi képpen se válszda szolit nagyon káros nem csak a bőrödnek. alapozót azt nem ezekre a célokra szokták használni de ha gondolod...Én a pudert tartom a legjobbnak vagy vannak barnító krémek szerintem azt is kipróbálhatnád.
2009. nov. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!