Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Londonban szeretnek dolgozni...

Londonban szeretnek dolgozni es ugynoksegen keresztul kiutazni, de nem tudom melyik ugynokseget valasszam? Melyik ugynokseget ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Sokan mondtak a libra groupot, de ok csak szallast adnak es meg tobben ajanlottak a langwork oldalat, ok munkat adnak biztosan. A nyelvtudasom jo de biztos munkat akarok.
2009. nov. 10. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha jó a nyelvtudásod akkor inkább gyere ki egyénileg.A legtöbb ügynökség lehúz pénzzel,és a végén mégsem tudnak melót adni..Én itt élek kint,és sok olyan magyarral ismerkedtem meg,akiket az ügynökség kihozott,de csak szállást kaptak,munkát nem(pedig munkát ajánlottak,és ígértek)HA bízol magadban,a nyelvtudásodban egyénileg is fogsz melót találni,csak utána járás kérdése az egész,nem beszélve arról,hogy sok ügynök már ott kezdi a becsapást,hogy pénzt kérnek a munkavállaláshoz szükséges papírokért.(amit ingyen meg lehet szerezni)Sokszor annyi pénzt elkérnek amivel 2-3 hét szállást is fedezni tudsz,vagyis addig is tudsz állást nézni..
2009. nov. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

hello en a langworkkel jottem ki. de mindkettonek van elonye es hatranya.

A libra group nem ad munkat, de szallast biztosit ha szerencsed van es jol tudsz angolul es bizol magadban (ne tedd!) akkor talalsz melot egy par heten vagy egy honapon belul.

A langwork biztos melot ajanl, viszont fizetned kell majd erte. nem a sajat szallasait adja mivel csak kozvetit ezert valoszinu egy kicsit dragabb a szallas.

En nem voltam annyira meresz h egyedul neki vagjak es a biztos melot valasztottam Londonban.

Amint megerkeztem volt munkam, rengeteg idot sporoltam vele, viszont kevesebb penzt sporoltam az elso harom honapban:( azonban nem okozott fejfajast a penztelenseg:)

rajtad mulik mennyire vagy bator.

en a langworkkel meg voltam elegedve, arra szavazok

2009. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
koszi, akkor utana nezek a langworknek, valami mas ugynokseg? azt hallottam h a libra allast ajanl es semmit sem segit, a langwork tuti?
2009. nov. 10. 20:55
 4/12 anonim ***** válasza:
A langwork sem tuti...a barátnőm is azzal jött ki,és nem kapott melót..Én segítettem neki a végén,hogy melót találjon.(első vagyok)De megpróbálhatod,hisz valakinek bejön,valakinek nem...
2009. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogy lehet h a Langwork nem tuti? szerzodesben adjak hogy ha nincs munkad 4 honapon belul, akkor mindent visszafizetnek neked. Es addig nem utazol amig nem kapsz munkat. Valamit felreertettem?!
2009. nov. 10. 21:47
 6/12 anonim válasza:

A masodik vagyok, ujra.

A langwork tuti.

Pont az a lenyege, hogy neked csak akkor kell fizetned (nekik ez a profit) ha mar dolgozol.

Megkeresik neked a munkat, de fizetned kell erte. Illetve nem a munkakeresesert, hanem a tanfolyamaikert es egyeb szolgaltatasaikert.

Igy az elony: azokkal szemben akik csak ugy kimennek, neked mar biztos lesz munkad, ezen nem kell izgulnod egy percet sem. Ha kozvetito nelkul mesz, akkor 50-50% hogy talalsz munkat egy honapon belul. A kozvetitokkel (legalabbis a Langworkkel) amint kieersz mar van munkad es igy mar az elso honap vegen van beveteled, amibol persze fizetsz nekik valamennyit.

A hatrany: semmi sincs ingyen. Ha egyedul vagsz neki a nagy eletnek Londonban, lehet hogy bejon, lehet hogy nem. Beszeltem olyanokkal akiknek jo az angolja es majdnem 2 honapig nem volt allasuk es mar majdnem visszafordultak amikor bejott a munka ajanlat.

Ne felejtsd el h ido kell ahhoz h valaszt kapj amikor allasra jelentkezel. Raadasul nagy valoszinuseggel a minimal bert fogod keresni es csak a honap vegen kapod majd az elso fizetesed...

Szoval a langwork tuti, nekik is az eri meg ha mar van munkad. De fizetos a szolgaltatas.

2009. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hat nem lett sokkal konnyebb a helyzetem. akkor most fizessek h legyen biztos melom? 100% vagy menjek neki vakon a nagyvilagnak hatha szerencsem lesz? 50%
2009. nov. 10. 22:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Én mindig úgy látom,hogy aki tud angolul jól beszélni,és megérti mit mondanak azok 1-2 hónapon belül találnak állást maguknak.(amit az ügynökségnek fizetnének az elég is lenne a szállásra)

DE! A legtöbb fiatal aki otthon iskolában tanulja a nyelvet bátran kijelenti,hogy "van nyelvvizsgám,és jól tudok angolul" Amikor kijönnek hetekig köpni-nyelni nem tudnak mert nem értenek semmit!Gondolom a második író ebben egyetért velem.Ami a lényeg! nyelvtudás nélkül nem lesz semmi esélyed hogy melód legyen(még a takarításért is kell az angol) Ha úgy érzed nem tudsz jól angolul,akkor gyere az ügynökségen keresztül,vállalva mindent..Rizikós,mert látod már itt is 1 ügynökségről 2 különböző hozzászólás van.1 negatív,1 pozitív. Ha viszont tényleg úgy érzed,hogy nagyon jó angolod van,és tényleg érted amit mondanak(itt kint ahány ember annyiféle angol beszéd!néha olyan gyors,hogy alig kapsz el 1-2 szót)akkor megéri kipróbálni egyénileg is..Legfeljebb ha nem jön össze haza mész,és megpróbálhatod az ügynökséget is...

Azért nem árt ha utána olvasol ennek az ügynökségnek is(jobb félni mint megijedni) van két link ahol sokan leírják az ügynökségen szerzett tapasztalatukat,és esetleg ott is rá kérdezhetnél,hátha többen is kimentek vele...

londonimagyarok.hu

magyaroklondonban.hu

2009. nov. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Jo napot kivánok..

Nagyon meg kell gondolni hogy kiutazunk munkát keresni kulfoldre is..

A szállás ha fizetni kell akkor eleve nagyon drága..

Az egesz london most krizisben van .. En voltan 3 honapot londonban es alig van munka ajánlatok ..

Esetleg ha valoban jol beszelsz angolul es egy jokepu srác - lány vagy akkor igen .. sokat számit a jol megjelenés .. a kor is nagyon számit 30alatt nincs esély ..

a fizetes is hiper kamus .. a szállás is tobbseguk nagyon igénytelen..

a nagyobb hotelok ,aruhazak es irodák, ettermek kaszinok , azonnal felveszik akik arcra es testre is aranyos es beszel angolt plus esetled franciaul.. (ez ugy megy ki dobjak a regi csunyábbat es teged vesz fel helyeben)..


a valaki akar kariert es tenyleg jol megjelenesu fiatal akkor csak mennyen bátran ..

az elso 2-3 honap lesz csak nehez mert idegenbe megy , de tutira mondom .. csak bátorság...

2009. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, meg mindig nem vagyok teljesen biztos abban h mit is kellene csinalnom. De egyelore ugy latom az lesz h eloszoris felhivom az ismertebb ugynoksegeket studyabroad, londonimagyarok, langwork recruitment, stb es megkerdezem mit nyujtanak es mennyiert. Majd leirom ki mit ajanlott es azt teszem majd megvitatas targyava:)

nincs jobb otletem, es nem akarok elbukni egy csomo penzt azzal h visszajovok. Nekem kell melo, biztosra.

2009. nov. 11. 13:32
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!