Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mérlegképes könyvelő tanfolyam...

Mérlegképes könyvelő tanfolyamra szeretnék menni, de nem tudom melyik iskolát válasszam. Xántus, Logo92, esetleg Nemes? Vagy egy másik? Ti hova jártatok, melyiket ajánlanátok, vagy melyiket nem?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 8. 20:53
 1/1 anonim válasza:

A Perfekt-nél tanultam.. és elégedett voltam a képzéssel. Már a 80-as években végezte a képzést, tehát tapasztalattal rendelkezik.

Azóta számtalan cég alakult aki ezzel foglalkozik, mert bevétel orientált és nem kis pénz amit ki kell fizetni. Az oktatás szinvonala, a foglalkoztatott szakoktatók mennyire gyakorlatiasak sokat számit.Ajánlom megnézni azt is mióta végez képzést a kiválasztott oktatási cég, amelyik nem régen alakult nem érdemes vele foglalkozni. Önmagában az oklevél megszerzése nem sokat ér ha nincs mögötte valós tudás, de fizetni ugyanannyit kell érte.

2011. ápr. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!