Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van itt valaki, aki rendelkezi...

Van itt valaki, aki rendelkezik sminkes végzettséggel?

Figyelt kérdés

hol és mit végeztetek? okj, kozmetikus, sima sminkes?

hogyan indult be a karriered?milyen helyeken dolgoztál eddig? fotós, kozmetikus mellett, szalonban ...?

van köztetek olyan aki a "több lábon állás" érdekében döntött e mellett, de más végzettsége van, esetleg ez egy tartalék lehetőség?

mennyit keres egy (kezdő) sminkes? és milyen esélyekkel indul egyáltalán hogyan kell elindulni ha elég ügyes, rugalmas és kreatív?


2013. okt. 19. 13:50
 1/2 A kérdező kommentje:

jelenleg én olyan helyzetben vagyok hogy nem tudom ér-e valamit, amit jelenleg a felsőoktatásban tanulok és nem vagyok biztos benne hogy érdekel és jól érzem magam benne, mindenesetre nem szeretném abbahagyni és szeretném is elvégezni, de nagyon kellene a pénz és ez az, ami érdekel és amihez úgy érzem tehetségem és fantáziám is van

elsősorban az lenne jó nekem, ha alkalmi munkákkal így ki tudnám egészíteni az ösztöndíjamat


köszönöm előre is a válaszokat

2013. okt. 19. 13:55
 2/2 ruready válasza:
Nem tudom mennyire aktuális még de válaszolok. Kezdő sminkesként nem keresel! Csinálod szépen az ingyen munkákat, hogy legyen képi anyagod, ismeretséged és gyakorlatod. Ha nem pesti vagy, akkor utazol. Folyamatosan. Jelen kell lenni közösségi oldalakon, akár TFCD csoportokban, hogy ismerjék a neved,és a munkáid, mert ha nem ismernek nem hívnak. Sokszor baj, hogy a fotós stb talált egy jól dolgozó sminkest, akkor őt fogja hívni, és nem fog újakkal próbálkozni. Ahol elvégzed a képzést általában tudnak segíteni, én is a két neves oktatómtól kaptam ajánló levelet. Most januárban végeztem, és most fogom beadni a jelentkezésem MAC stb. Kell a gyakorlat :) Hívd át a barátnőt a szomszédot, az anyukád, és ha már biztosnak érzed magad jöhetnek a TFCD-zések. A sminkes szakma olyan amibe az elején rengeteg pénzt és időt ölsz :) Remélem tudtam valakinek segíteni :)
2014. jún. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!