Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 2 kérdés 2 játékról+videokárty...

2 kérdés 2 játékról+videokártyáról:1:jó játék-e a silent hunter 5, megéri-e megvenni/letölteni.2:miért nem indul a medal of honor airborne-om ami eredeti.3. ATI vagy NVIDIA GEOFORCE GT?

Figyelt kérdés
az airborne-al az a baj hogy berakom a CD-t elkezdem telepíteni kéri a kódot beírom és nem telepíti semmi hibaüzit nem ír ki magától leáll.a tescoban vettem(ami sztem sz@r)EA Value games kiadásban.ha letölteném lehet hogy jó lenne?és még annyit hogy jó videokari az NVIDIA GEOFORCE 9600 GT?
2011. aug. 11. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1. igen

2. nem tudom, próbáld meg leszedni ja.

3. ja, csak nem manapság :)

2011. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
értem.tehát akkor az ATI jobb mint az NVIDIA?
2011. aug. 12. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az preferálom jobban, igen :)
2011. szept. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ez alapján kell dönteni , hogy jó -e a kártya hanem az alapján , hogy a széria sikeres-e vagy sem . Például a 9600 gt az sikeres széria . Mondjuk már régi ,de ezekkel a játékokkal semmi problémája nem szabad lennie . Am. nem ismerem az Airborn-t de gondolom az is olyan hogy nem a lemezen van a kulcs hanem neked kell beírnod . Ebben az esetben töltsd le netről és írd be az eredeti kódodat . Kód miatt elfogadja a net . Egyébként még az is lehet hogy opprendszerel van a gond . Nekem pl Xp-n sok játék jobban fut. Főleg ilyeneknél van a gond ami nem első kiadás hanem mondjuk Gold . Pffu azok közül win7 en nekem még semmi nem indult el . Már inkább csináltam egy másik particiót :D
2011. okt. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!