Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A körömlakkozás árt?

A körömlakkozás árt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régebben rágtam a körmömet,de sikerüt leszoknom,most szép,hosszú körmeim vannak. Nagyon szeretem kilakkozni,és ugye ez nm árt a körömnek ha kb. mindig van rajta? Suliba persze csak átlátszó körömlakkal,ami erősíti,hogy ne törjön le. DE hétvégéken,ünnepekkor pedig erős színű körömlakkokkal festem. Ugye nem fog a körmömnek ez ártani,hogy mindig le van fedve átlátszó körömlakkal? nem fog besárgulni vagy ilyesmi? jó lehet,hogy hülye kérdés,de szeretném tudni :)

Előre is köszi!

13/L


2013. okt. 23. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Nem árt. Legalábbis neked nem, csak az állatoknak akiken ezeket kikísérletezik.
2013. okt. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem ártott eddig, kb két éve minden nap színes a körmöm, általában piros vagy fekete. Pár hétig volt francia is, de az ha jaól emlékszem nem tett jót neki.

Ilyen sorrendben vannak felkenve: körömerősítő lakk, szín, fedőlakk. És a lemosóm is körömerősítős, valamint amint elérte a kívánt hosszúságot, és addig is, mindig kicsit lereszelek a körmömből.

Amikor kék volt, lemosás után picit kék maradt, ismerek olyat, akinek sárgult be, de szerintem ápolás, köröm, étrend, és lakkmárka kérdése, bár nem állítom, hogy jót tesz neki, és az enyémmel sosem lesz semmi baj, pár hónapja nem rágom csak, de szerencsére erős... Szóval a jövőjét én se tudom megjósolni, mit fog vele hosszútávon tenni a festés, de majd melgátom :D


Ha félted, akkor hagyd megpihenni pár napot a festések között esetleg, ha ne zavar, hogy lakk nélkül van, bár személyesen még nem volt negatív tapasztalatom a körömlakkokkal. Egyszer egy kínais feketétől szürke lett, de már csak minőségit használok, imádom pl a NYC-t és a Manhattant.

2013. okt. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy idő után a sok lakkozástól és a kevés levegőzéstől megsárgulhat a köröm. Elmúlik, de nyilván nem tesz neki jót a kemikália. Nekem volt ilyen 1x. Átlátszó körömlakkot használtam és lusta voltam lemosni, mert nem is látszott, hogy kopik.
2013. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!