Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ki hord házilag készített...

Ki hord házilag készített ékszert, táskát?

Figyelt kérdés
és hogy néznek ki?
2009. nov. 13. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ilyesmi, hobbi boltba megvettem a gyűrű alapot és vettem hozzá 1 gyönyörű követ.. Ráragasztottam és tádám. Ilyen soha nem jön velem szembe az utcán.

Nagyon sok karkötőm és nyakláncom is van ami saját készítésű. Ezek általában fonott medálosak..

2009. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gyűrűt én is készítettem, volt egy fém, könnyen hajlítható gyűrű, ami egy női magazinban volt ajándék. Dróttal egy színes gombot erősítettem rá.
2009. nov. 13. 18:13
 3/8 anonim válasza:
100%
Általában ha veszek is ékszert(karkötőt, nyakláncot) szétszedem és másképp csinálom meg. Egyedi és szinte utánozhatatlan. Nem jön velem szembe az utcán még egy ugyan ilyen.
2009. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok... Megveszem és átalakítom. :)
2009. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
rengeteg fülbevalót készítek és hordom is őket, a karkötőim nagy részét is én csinálom...szeretek kreatívkodni..:)
2009. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én pár hónapja varrtam magamnak egy táskát, életemben először. Egész jól sikerült, félvállas táska.
2009. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én rengeteg karkötőt és pár nyakláncot csinálok maganak de csináltam már gyűrűt is

gyöngyökből:D

nekem ilyen a stílusom ^^

2009. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
megveszem és átalakítom, vagy magam varrom meg/csinálom meg. Pl varrtam magamnak egy tarisznyát. Egyszerű, cipzáros... az ékszereimet gyöngyből fűzöm
2010. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!