Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásokra milyen házilag...

Pattanásokra milyen házilag készített hatásos krémet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Van pár pattanásom de eddig 3000től-20 ezer forintig költöttem krémekre de egyik sem hatott.Házilag készített gyógymódot ismertek?

Köszönöm.


2011. jan. 19. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarsz inkább elmenni bőrgyógyászhoz? Semmit sem csinál, csak felír valami krémet, ami tényleg hat, nekem azóta szép az arcom.

De ha mindenképpen házit akarsz, egyszer valamilyen újságban olvastam egy pakolást, kipróbáltam és nekem használt. Reszelt almát kellett összekeverni egy kanál mézzel, azt rákenni az arcodra, és kb. negyedóráig fennhagyni, majd lemosni.

2011. jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Élesztőt keverj össze egy kevés natur joghurttal és tedd fel 20 percre az arcodra. Meg ami még nagyon jó, az a teafaolaj!! Dm-ben is tudsz venni, minden pattanásra tegyél egy kis pöttyöt belőle. Nagyon sokat használ!
2011. jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem sok receptem van,a hozzávalókat a gyógyszertárban tudod beszerezni.Konkrétan,ha krémre gondolsz akkor figyelnek kell a tartósságra,de mindenképp olcsóbb.
2011. jan. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az aszpirin maszkról hallottam nagyon jókat, de nem próbáltam. Ha gogle-be beírod tuti kiad rá találatot, a lényege, hogy az Aszpirin tablettát összetöröd és ha jól tudom, kis vízzel elkevered, és ezt teszed fel a problémás területekre.
2011. jan. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Ma először is kipróbálom az élesztőset ! :)

Aztán jöhet a többi.

Teafaolajat használtam,nagyon szépen levitte őket tényleg én is csak ajánlani tudom bárkinek is,de én aztán amikor elfogyott mindig elfelejtettem ujjat venni így mindig elmaradt! :)

2011. jan. 20. 18:54
 6/6 anonim ***** válasza:

Tejet, tejterméket abszolút nem fogyasztani, fél év kell míg kimegy a szervezetből és csökkennek a pattik. Az alábbi gyógyszertári cuccok nem drágák, de hatásosak:

1) Lassari paszta 400 Ft-ért keverik ki.

2)Valamint 3%-os szalicilsavas kenőcs. Receptje: 30 gramm vazelin + 1 gramm szalicilsav. 350 Ft. Éjszakára kenni hetente 2-3-szor.

3) Aknesol-t is elkészítik, ha kell. Receptje:9 gramm Methenaminum, 0,45 gramm Tintura benzoes, 60 ml alkoholos oldat, 1 gramm szalicilsav. 900 Ft. (és nem 1400 Ft mint a gyári)

4) Aspirin maszk [link]

5) Paleolit étrend: [link]

2013. okt. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!