Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Házilag készített hajpakolások...

Házilag készített hajpakolásokat lehet készíteni t6udjuk! Melyik a leghatásosabb? Pl:kissé száraz, göndör hajra!

Figyelt kérdés
2010. okt. 11. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

1 csésze méz

1/2 csésze olívaolaj

2 csepp citromlé


Az olaj csak a mézben oldódik jól. Citromra pedig azért van szükség, hogy összeállítsa a masszát. (különben a citrom száraz hajra nem ajánlott, ha összetudod állítani nélküle is akkor tedd fel citrom nélkül.)


Szerezz be kókuszolajat, amiből minden nap akár többször is tegyél a hajvégedre. Ezt a hajad nagyon szépen be fogja szívni :)

Nekem ez a pakolás vált be a legjobban. Feltettem 1-2 órára hajmosás előtt bebugyolálva zuhanysapiba.

2010. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
semmi értelme kotyvasztgatni mikor a dm-be 1000ft ért kapsz hajpakolást ami elég nagy kiszerelésű! Pl.Garnier fructis hajpakolás zöld kerek tégelyben van.300ml
2010. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

csak tudod előző ezeknek az általad említett termékeknek az összetevői egyáltalán nem nevezhetőek jóóónak káros anyagokat tartalmaznak de te csak tudod mit pakolsz a fejedre:D ajánlom figyelmedbe az antalvali.com-ot és a kérdezőnek is ahol nagyon sok hasznos hajápolási tippek is vannak és az egészséges élethez fontos információk is vannak



egyébként az első által írt pakolás nagyon jó én mondjuk tennék még hozzá mandula és ricinus olajat :D de úgy is tökéletes:)

2010. okt. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
hát érdekes nekem bejött...Azóta nem töredezik a hajam és hirtelen sokat is nőtt.És a pakolás után egyáltalán nem száraz...!Könnyű és fényes lesz tőle a hajam!!!
2010. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mondtam te tudod én is így voltam vele amíg nem lettem tudatos vásárló és nem dőlök be minden szarságnak és csillivilli csomagolásnak..

a benne található szilikon megtapad a haj külső szerkezetén ami tapintásra azt eredményezi hogy puha lesz de ez a réteg elzárja a hajat a valódi tápanyagoktól amitől lehet a hajad kívülről szép de belül semmi arra kérlek vedd elő a samponodat és sz összetevők közül néhányat írj be keresőbe és nézd meg miket okoznak



[link]


ha netán érdekel és veszed a fáradságot elolvasni:D

2010. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

száraz hajra keres pakolást nem töredezésre meg ijenekre ha esetleg te szerinted nem tesz semmit(bár nekem tett de mind1)

Éppen jó a bolt pakolás rá.Csak kezelhetőbb hajat szeretne gondolom mivel göndör,száraz stb...

2010. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
bolti*
2010. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
és a mandula olajat valamit a ricinus olajat mégis mi a ráknak írtam oda valószínűleg mert jó a SZÁRAZ HAJRA te pedig használd nyugodtan remélem neked feltünt -e de a kérdező háááááziii pakolást kért és nem holmi bolti vegyi katyvaszt..
2010. okt. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ami még beválhat, bár ez már nagyon száraz hajra jó igazán: kakaóvaj, kókuszvaj, olíva olaj keveréke, hogy milyen arányban, azt eldöntheted, attól függően, hogy mennyire szeretnél szilárdabb vagy épp folyékony állagot (a kakaóvaj például 28-30 fok alatt kemény, a kókuszvaj meg szilárd, de puha). Tehetsz hozzá egy kis jojoba vagy mandula olajat is :)


Mindazoknak, akik a garnier meg pantene meg egyéb ilyen átlag reklámozott bolti kemikáliákra "esküsznek":

-ezek a cégek állatokon tesztelnek

-nézzétek meg az összetevőket, a legtöbbje kőolajszármazék, én tuti nem kennék ilyet a fejemre. Nagyon sok a veszélyes anyag ezekben a kozmetikumokban...

Én már csak az állatok miatt sem használnék ilyen mesterséges kotyvalékokat.

2010. okt. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Valóban házilag készített pakolásokat szeretnék kipróbálni nem vegyit!!!Az elsőt biztos kipróbálom!!
2010. okt. 13. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!