Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek 10 évesen sminkelj...

Szerintetek 10 évesen sminkeljem magam?

Figyelt kérdés
anya engedi:)

2013. okt. 29. 12:47
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Nem mondtuk hogy aki sminkel az drogozik és egy egy r.banc :)
2014. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Tudom, de sok ember fejében az játszódik le, hogy ahhoz, hogy valaki 14 évesen sminkel, máris egy neonruhás biccset társít, aki bulizik, esetleg drogozik is.
2014. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
60%
Ne haragudj de 10 évesen? O.o úristen...én 14 éves koromban kezdtem el, de ha nagyon akarsz,akkor is csak szájfény vagy rúzs...
2014. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
60%
Arcfestést simán kérhetsz a játszóházban. Az nem gáz.
2014. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a te korodban ciki a smink. Anyudat nem értem.
2014. márc. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
70%
istenem, egy 10 éves lány miért lenne hülye, hogy festeni akarja magát? ilyen korban az embernek még öntudata sincs, lehet még sose lett neki elmagyarázva hogy a smink rossz, és nem az ő hibája hogy megvannak benne az alap női "vágyak". egyébként sajnálom hogy anyukád engedi, ezt szerintem tőle kellett volna hallanod nem itt tőlem.. de egyébként ne fesd magad! 13-14 éves korodig még pont nem érdekli az embereket hogy nézel ki, majd ha úgy érzed kezdd el, és legalább új lesz mindenkinek, nem az lesz a megszokott tőled hogy ki vagy festve minden nap:)
2014. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 Fizikiwi ***** válasza:
Nézd, nem mondom azt hogy menj babázni meg az ilyenek. Még várj egy kicsit, nézz sminkvideókat, de ne sminkelj. Ilyen korban ciki.
2016. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!