Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Vásároltatok már internetes...

Vásároltatok már internetes parfümériából? Ott eredeti parfümöket lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem igazán mertem még rendelni, mert attól tartok, hogy utánzatot kapok. Persze az ára ott is húzós, de még mindig olcsóbb mint üzletben venni. Ha rendeltetek már, honnan érdemes?

2013. nov. 4. 14:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
illatfelho.hu állítólag megbízható, ilyen még az iparfumeria.hu, bár van akinek utóbbival volt rossz tapasztalata(nekem még nem)
2013. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Anna2013 válasza:
100%
Iparfümériáról én még sehol sem találtam rossz véleményt mindenki dicséri viszont a Parfüm center és a Parfüm pláza már kapott nem egy negatív véleményt,hogy hamis parfümöt kapott a vásárló elég drágán és a végén a pénzt se kapta vissza,mert le rázták telefonon, e-mailre meg nem válaszoltak.Az iparfümériánál garanciát vállalnak a termék eredetiségéért és lehet kötni csomag biztosítást is kíváncsi leszek én most rendeltem onnan parfümöket holnap úgy néz ki meg is kapom. Egy biztos vatera vagy tesz-veszről nem érdemes venni,mert hamis ráadásul még az illat is eltér két személytől is rendeltem és csak át vágtak az eredeti üvegben kaptam egy pancsolt löttyöt ami nem is hasonlított rá :( akkor inkább hamarabb veszek az ázsia centerben vagy ilyen internetes oldalról persze időnként müller,rossmann,dm is szóba jön sőt az első Britney parfümömet a tescoban vettem :) Én azt tanácsolom neked próba szerencse vegyél először olyat aminek nagyon jól ismered az illatát és nem kerül sokba a bolti árhoz képest és ha eredetit küldenek akkor sima ügy,hogy drágább kategóriást is vegyél :)
2013. nov. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves Anna 2013!

Megírnád a véleményedet, ha megkaptad a rendelt parfümöket? Köszi.

2013. nov. 5. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is ajánlom az iparfümériát nagyon gyors a kiszállítás és olcsóbb is mint a boltokban.Nem tudom hogy eredeti-e mert olyan parfümöt rendeltem amit parfüméiában nem láttam Katy Perry cicás parfümjét.
2013. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom van egy kód a dobozon és az üveg alján ha a kettő egyezik akkor valószínűleg eredeti.
2013. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Anna2013 válasza:
Ma reggel 9 körül meg is hozták nagyon gyorsak voltak a dobozok és a parfümök sértetlenek nagyon gondosan be volt csomagolva mindegyik :) Mindegyik eredeti a fehér Diselt úgy vettük,hogy tudtuk milyen illatú viszont a Katy Perry két macskás üvegű parfümjét látatlanban rendeltem meg,mert sehol se tudtam megszagolni és csak a neten láttam viszont a doboz alján és a parfüm alján is ugyan az a szám van és az illatuk is eléggé erőteljes :) Szóval minden oké legközelebb is onnan rendelek :)
2013. nov. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
O.K.! Köszi szépen, szerintem én is rendelek most már bátran.
2013. nov. 6. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!