Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Van még rajtam kivül valaki...

Kutya222 kérdése:

Van még rajtam kivül valaki aki allergiás a smink re 0, 0?

Figyelt kérdés
csak mert ez olyan fura hogy pont a smink re?

#allergia #smink #de ne már
2013. nov. 4. 20:02
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem a sminkre vagy allergiás, hanem a kozmetikai szerek valamelyik összetevőjére.

Ha nagyon akarsz, akkor próbálgass más fajtát, esetleg olyat, amiben több természetes összetevő van, és biztos fogsz olyat találni, amit tudsz használni.

2013. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért fura?

Kémiai anyagok sorából áll. Elég egy összetevőre érzékenynek lenned és már nem bírod.

2013. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább érdemes lenne bőrgyógyászhoz fordulni és kideríteni hogy mire is vagy allergiás. Feleslegesen, találgatásra ne költs el több ezer forintot!
2013. nov. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én nem festem magam csak néha szorakozásbol kifestem magam de lemosom mert én nemtudom kifesteni magam ilyenkor mindig nagyon piros az arcom és a szemem allatt is monjuk a szemem nagyon érzékeny mindenre
2013. nov. 4. 20:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor inkább a lemosóval lehet gondod. Meg ha dörgölöd, persze, hogy piros lesz.

Allergiánál általában kiütések lesznek, vagy megdagad, viszket, hámlik, stb.

2013. nov. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hát ilyen kicsi kiütések vannak de észrefehetetlenek csak ha oda nyulok vagy ha a fényugy esik az arcomra
2013. nov. 4. 20:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a natur sminkeket. Ilyen pld a DM Alverde-je. Ezekben nincs pld kőolajszármazék. Én is nagyon érzékeny bőrű vagyok, de ezt tudom használni. Jók az Yves Rocher sminkek is, csak azok sokkal drágábbak.
2013. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A kérdező, az írása alapján max. 10 éves. Ennyi idősen meg ne is fesse magát.
2013. nov. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
igen 11 és irtam hogy csak ha pl kutya vagy ilyesminek festeném ki magam akkor lessz ez
2013. nov. 5. 18:08
 10/10 anonim válasza:
Az alverde egy nagy szar...mar bocsanat, en az alapozora es a kopuderre vagyok allergias, torokfajas es arcureggyulladas jelentkezik utana. Kiprobaltam az alverde-t is, de azt sem tudom hasznalni. Lehet hogy kimeletesebb a tobbinel, de az sem megoldas az allergiara.
2018. jún. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!