Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Keresem a Louis Vuitton zöld...

KovácsHajnalka kérdése:

Keresem a Louis Vuitton zöld számát?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam egy Louis Vuitton Speedy 25 táskát, de kinéznek vele a buszon. Szeretném eladni, Én tudom,hogy eredeti szép árat is kérek érte, lenne rá egy vevőm, de biztosítani szeretném az eredetiségről. Kerestem internetet ezt a zöld számot, amit ha felhívok és bediktálom a táska sorszámát meg tudhatok minden adatot a táskáról...már csak a telefonszámot kéne tudnom :) segítsetek légyszíves :)
2013. nov. 18. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Van egy 1M Ft-os táskád, de nincs 25 Ft-od telefonálni, hogy zöld szám kell?


Kérd el a "lovagodtól" a számlát is a táska mellé.

2013. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez jó volt! xD
2013. nov. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
LOL
2013. nov. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Előzők, ez egy random szám, nem az a lényeg, hogy zöld, hanem hogy azon a telefonszámon lehet megtudni az adatokat. Az csak egy mellékes információ, hogy ez egy zöld szám, aki konyít valamit a divathoz, hallott már róla.

Kérdező, budapesti vagy? Mert akkor érdemes lenne bemenned a LV budapesti üzletébe, ott biztosan segítenek.

2013. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Konkrétan a magyar tel.szám érdekelt volna, de köszönöm ezt a "nem" sok segítséget. 20:46-os te legalább nem vagy bunkó :) El szeretném adni a táskát, nem vagyok nagy divatmajom, és nem is az én stílusom ez a táska,és nem is az én pénztárcámhoz van mérve. Van rá vevőm, de hitelesítenem kell valahogy. De akkor marad az a megoldás,hogy bemegyek a márkaboltjukba. Köszi.
2013. nov. 19. 16:30
 6/7 anonim válasza:

Mindenképp vidd be a budapesti üzletbe, ott segítenek :)

sajnos engem is 'kinéztek' a buszon, és én is eladtam...

2013. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem sok mindent mondtak a boltban sem :( bementem, de számla másolatot nem tud adni, mert nem ott volt vásárolva a táska, és semmilyen hitelesítő papírt sem :( így sokat veszt az értékéből
2013. nov. 23. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!