Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zsiros, de nem pattanásos...

Zsiros, de nem pattanásos bőrre milyen alapozó a legjobb? Por, folyékony, hab? És utánna kell púder is?

Figyelt kérdés
Azt szeretném, ha matt maradna az arcom. Reggel alaposan letisztitom és nappali hidratáló krémet használok. Ezek után szeretnék sminkelni.
2009. nov. 18. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem alapozózokmert attól amis pattanásosabb lesz de az avonnak van 1 nagyon jó korrektora ami gyulladásgátló is egyben:)
2009. nov. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Matt hatásu folyékony alapozot használj de ahol nagyon csillog ott puderezz is.
2009. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Maybelline Dream Matte Mousse púdert. Állítólag zsíros arcbőrre jó.
2009. nov. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki a Maybelline Dream Matte Mousse hab állagú alapozót. 3000 Ft, de megéri, mivel nem kell utánna púdert használni, és ha kiszámolod, hogy veszel egy jobb alapozót + púdert, akkor ugyanott jársz. Száraz bőr kivételével minden bőrtípusra használható ( legalábbis ezt írták rá ) Sok sikert :)
2009. nov. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem igaz h én nem tok non erről az egészről me én csak 12 éves vok,de annyit tok,h próbáld mindig levegőztetni és NE HASZNÁLJ KRÉMET!az is zsírosítja ne tegyél rá semmit lehetőleg,és a púder ajánlom szimplán(me az unokatesóm ugyanígy járt mint most te azé okoskodom)meg próbáld azt hogy por alapozó de azt is kipróbálhatod,hogy fojékony és rá púder,ez a legjobb hatás amit elérhetsz szal így tök jól fogsz kinézni,de sajnos mégjobban tömíti az arcod.
2010. febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!