Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Normális, hogy ilyen a műkörmöm?

Normális, hogy ilyen a műkörmöm?

Figyelt kérdés

[link]


Majdnem ennyire "le van nőve", de hát 5 napja csináltattam! És a körömágyi résznél mindegyik körmömnél körbe 1-2 mm fel van levegősödve..

Több ismerősöm is nagyon ajánlotta ezt a körmöst, az ő körmük szép volt, nem értem..:((


2013. nov. 26. 19:31
 1/5 anonim válasza:
Hát ez elég összecsapott munka. :S A fellevegősödés oka, hogy nem lett rendesen előkészítve a körmöd. Ezt a Darabos Évi csinálta??? Kb. úgy néz ki, hogy direkt csinálták ilyen "lenőttre", hogy hamarabb kelljen menni töltetni. Okés, hogy el kell vékonyítani az anyagot a körömágynál, hogy természetesebbnek hasson a köröm, de ezen meglátszik, hogy hol a széle...ráadásul meg sincs rendesen csiszolva, a bal kezed középső ujján van egy kis gödör, a polírozást is lehetett volna kicsit alaposabban csinálni. :S Gondolom nem volt olcsó a köröm. :S
2013. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az csak egy kép arról, hogy kb mennyire van "lenőve"..


Jól előkészítette a körmöm, használt mindent (utólag utánanéztem)..

Aznap nagyon szép volt, másnapra már picit levegősödött, 3. napon már olyan volt, mint most..:S

2013. nov. 26. 19:44
 3/5 anonim válasza:
Szedesd le és csináltass újat
2013. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na ez a szép benne.. Voltam egy olcsó, béna körmösnél, 4000 ft.. Úgy lereszelte a körmöm, hogy a mostani körmös szerint alig maradt... Ő most 5000 ft-ért csinált, tehát nekem ez így bő 1 hét alatt 9000 ft...
2013. nov. 26. 19:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy megcsinálja ő nekem ingyen, vagy mi?:S...
2013. nov. 26. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!