Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy lehet valakinek ennyi...

Hogy lehet valakinek ennyi smink cucca?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=OqbzA8Cp


ennyi sminket komolyan mondom... mindenből kb 50 db.. a felét szeintem még nem is használta :D


2013. nov. 27. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő dolga.... Más meg bélyeget gyűjt...Azt sem használja.
2013. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a hobbija. Ha van pénze rá akkor inkább ez, minthogy pl drogot vegyen belőle.
2013. nov. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem jelenik meg a videó :/
2013. nov. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem adja be a vidit, de láttam már párat, amin én is csak néztem, hogy minek neki annyi cucc... Ja, gyűjtik, de a smink nem bélyeg, és romlékony is. Amennyit felhalmoznak nem hogy elhasználni nem fogják, de valószínűleg a nagy részét egyáltalán nem is használják, mert megvan a pár kedvencük, és azt nyomatják. Van, hogy nekem is van pl. 5 alapozóm, 3 púderem, 4 szempillaspirálom, stb., én már azt is soknak érzem sokszor. Mondjuk én használom mindenem, amim van, mert már csak azt veszem meg, amiben biztos vagyok, hogy el fogom az egészet használni (mondjuk van, hogy színre bejön és szívesen használnám, de sz*r a minősége, olyankor nem tartogatom sokáig, kidobom és kész).

Aki rengeteg dolgot halmoz fel, az egyrészt baromi gazdag lehet, másrészt meg szerintem ez egyfajta függőség is náluk.

2013. nov. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem nyitja meg nekem se, de el tudom képzelni.

Annyiban más a sminkgyűjtés, hogy romlékony dolog. Beszárad, megromlik, szétmegy, felesleges belőle nagy mennyiség. Ők se használják nagy részét, csak náluk sminkvásárláskor kimarad az, hogy felnyomnak három (két egy márkájú de más árnyalatú és egy másik márka :D) alapozót a akezükre, barátnőnek mutatják, hogy melyik a legjobb, kimennek a rendes fényre megnézni, majd még alszanak egyet rá :D

2013. nov. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!