Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol lehet kapni szempillafesté...

Hol lehet kapni szempillafestéket? Van olyan, ki magának csinálja?

Figyelt kérdés
Nem akarok kozmetikushoz elmenni ez miatt!Meg fizetni sem akarok érte 1500 FT-ot!
2009. nov. 21. 08:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél tudsz festéket venni. (Reflectocil a neve, vegyél hozzá 3%-os hidrogén-peroxidot.)

Egy kiürült szempillaspirál keféjét mosd ki, és azzal óvatosan fel tudod kenni a festéket.

Vigyázz, ne kend a szemedbe!

Kozmetikus vagyok, én is magamnak festem.

Nálam a szempillafestés amúgy 600 forint, én sem fizetnék érte 1500-at:)

2009. nov. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Miután felkentem 15 percig kell kb. rajta hagyni, majd vizzel lemosni ugye?Szemöldököm evvel nem lehet bekenni?
2009. nov. 21. 13:58
 3/12 anonim ***** válasza:
Na, ez szuper. Köszi, ezentúl én is magam csinálom.
2009. nov. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én is szerzek, de milyen arányban kell keverni?


15 pecig rajta kell hagyni, oké.

És mivel lehet lemosni, ha esetleg a szemhéjra kerül pici?

2009. nov. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Oké, de milyen arányban kell keverni őket?

15 percig kell hagyni. És aztán mivel mosható le, főleg ha a szemhéjra kerül???

2009. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bocsi, amiért 2-szer írtam be, de az elsőt nem akarta elküldeni. :D
2009. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
ERRE ÉN IS KIVÁNCSI LENNÉK?Meg ha spirálal csinálom akkor is le kell mosni?
2009. nov. 22. 20:33
 8/12 anonim ***** válasza:

szia

a szemöldöködre is jó ez a márkájú festék, bár a szempillákra használt fekete valószínűleg sötét lesz a szemöldöködre. oda válassz másik színt, a hajszínednek megfelelően. de vigyázz a festésnél, egyforma legyen mindkettő. a szempillánál ha a festék a szemhéjra kerül egy kis vazelines fülpiszkálóval könnyen eltávolíthatod (a vazelin nem kerül sokba, párszáz Ft). a hatóidő letelte után vízzel és kis vattapamaccsal mosd le, majd töröld szárazra óvatosan a szemeidet. ha csípné a szemedet, Visine szemcseppet használj, az segít. a lemosóvíz olyan hőmérsékletű legyen, amilyet az arcod elvisel. remélem segítettem és nem voltam túl hosszú. sok sikert :)

2009. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja bocsi, az arányok: nem kell sok a festékből és a peroxidból sem, mennyiségben a peroxid egy nagyon kicsit lehet több a festéknél. azt a legkönnyebben gyógyszertárban kapható szemcseppentővel (pipettával) tudod "adagolni", ha belemártod a peroxidba egyszer megnyomod a végét, az nagyjából akkor mennyiséget szív magába, amennyi elég a festéshez. hasonló mennyiséget nyomj ki a festékből, keverd össze, és festhetsz is
2009. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Köszi, nagyon sokat segítettél. Én ezentúl magam csinálom, szerintem sokat spórolok, és még a minőség is jó lehet, a mostani kozmetikusomtól csak jobb. :D


Valaki nem tud olcsó, de remek kozmetikust Debrecenben vagy Nyíreházán?

2009. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!