Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Essence gel nails at home...

Essence gel nails at home starter kit vélemény? Mennyire használható? Olyan mint egy normális gél lakkozás? És mennyire éri meg?

Figyelt kérdés

2013. nov. 30. 09:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2013. nov. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, hogy már a posztban, amit linkeltél elrontotta az egészet a csaj és még le is fényképezte, kifolyt a zselé a köröm mellé, a bőrre, ez nagyon nagy hiba, ettől fog felválni az egész és lejönni a körméről a cucc és ez még a jobbik eset, rosszabb, ha felválik és fent marad, mert minden kézmosásnál alá kerül a víz és begombásodik, algásodik a köröm. Nem szórakoznék ezzel otthon, mert nem annyira könnyű megcsinálni, viszont kuponos oldalakon találhatsz nagyon olcsón gel lakkozást, vagy marad a körömlakk, abból is lehet tartósat venni.
2014. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem megvan és nagyon szeretem, most is rajtam van, elsőre is nagyon jól sikerült, és elég tartós+ bármilyen lakkal lehet használni és lehúzható alapja van
2014. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!