Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csináljak, hogy ne álljon...

Mit csináljak, hogy ne álljon össze a számon a rúzs rövid idő múlva?

Figyelt kérdés
Végre megtaláltam azt az árnyalatot amit keresek egy eurós boltban és nyilván az is lehet a baj hogy nem csúcsminőség.. próbáltam már h előtte ajakápolóztam v rá szájfény de ugyanaz a helyzet :(

2013. dec. 2. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, szerintem is inkább a minőséggel lehet a gond. Az essence termékek sem drágák, de az árukhoz illő minőséget nyújtanak. Ami nekem van essence rúzs (all about cupcake szín) az egész krémes, nem fog összeállni.

Kaptam ajándékba Chanel rúzst is azt csak ujjal vagy ecsettel lehet felvinni szépen. Egyébként az ecsetes felvitel is tartósabbá teszi, próbáld ki.

Mindig használok alá ajak áplót.

2013. dec. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha rossz a minősége, akkor mindegy mit csinálsz, akkor is ilyen lesz. Szerintem amúgy kerüld az ilyen eurós meg 100 Ft-os boltos cuccokat, mind kínai selejt, ki tudja milyen káros anyagokkal. Ott még simán engedélyeznek olyan rákkeltő meg egyéb anyagokat, amiket az EU betiltott.
2013. dec. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem lehet hogy túl sokat kensz fel?
2013. dec. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!