Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Fiúk! Mi a véleményetek a hajhosszabbításról mármint, ha randin valaki műhajat visel? Ciki ha Utána meg kiderül hogy nem igazi?

Figyelt kérdés
lányok is válaszolhatnak, szerintetek gáz ha valaki felcsatolja a póthajat mert amúgy nem olyan szép hosszú a haja?

2013. dec. 11. 10:56
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
9-es állandóan hordjam kissé kényelmetlen de meglehet szokni. Nem merem megkérdezni..lehet hogy elmenekül és azt nem szeretném..
2013. dec. 11. 11:37
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Jó azért ne túlozzuk el ezt a póthajas dolgot... Miért menekülne el??? Amúgy is, ha tetszel neki, akkor elfogad olyannak amilyen vagy.
2013. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Amúgy igen elégedtelen vagyok a frizurámmal mással nincs bajom jó alakom van csak ez az egy ami frusztrál.:/
2013. dec. 11. 11:44
 14/22 A kérdező kommentje:
Mert nem vagyok természetes és szeretnék kicsit más lenni mint ami vagyok.ÉS a pasik a természeteset szeretik.a hosszú fényes hajú lányok tetszenek nekik.olyan nincs akinek az ne tetszene ha valakinek hosszú haja van..
2013. dec. 11. 11:47
 15/22 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy tetszem-e neki..:D még nem találkoztunk.
2013. dec. 11. 11:47
 16/22 anonim ***** válasza:

Kicsit kiakasztó személyiség vagy! Hidd el, ha nem a külsőddel, akkor a személyiségeddel fogod elrémiszteni. Nem akarok kötekedni, de ez jött le ebből az egészből.


"Mert nem vagyok természetes és szeretnék kicsit más lenni mint ami vagyok.ÉS a pasik a természeteset szeretik.a hosszú fényes hajú lányok tetszenek nekik.olyan nincs akinek az ne tetszene ha valakinek hosszú haja van.."


Ha nem vagy természetes és szeretnél más lenni, akkor felejtsd el a póthajat! A világon nem csak hosszú, fényes hajú nők léteznek, mégis van párjuk, udvarlójuk. Nem a hajadon, külsőségeken fog múlni, hogy sikerül-e a randi vagy sem, kivéve ha nem egy éjszakásra készülsz..

Rövidebb hajjal is lehetsz nőies és vonzó!

Tegyél érte, hogy hosszú hajad legyen, ha úgy nőiesebbnek érzed magad. Pár év alatt megnő, ha vigyázol rá, ápolod. Nekem is vékony szálú a hajam, de hamar megnőtt szép hosszúra, mert foglalkoztam vele. Nem lehetetlen :)

2013. dec. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Igen kicsit az vagyok..:/

Én ápolom mégsem olyan szép fényes..

Okés megpróbálom elfogadni hogy nyomi a hajam.:(

2013. dec. 11. 12:32
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet ne pontozzatok köszönöm!
2013. dec. 11. 12:34
 19/22 A kérdező kommentje:
Lehet hogy eltúlozom, de nekem ez komoly problémát okoz..és nem csak egyéjszakás kapcsolatot keresek
2013. dec. 11. 13:08
 20/22 A kérdező kommentje:

Na egy ilyen frizurára gondoltam. Szerintem ez nem gáz.:


https://www.youtube.com/watch?v=_lBwnB_NlME

2013. dec. 11. 14:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!