Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha veszek egy körömlakkot de...

Ha veszek egy körömlakkot de ne bontom ki, az jövő ilyenkor még használható lesz?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos. A boltban is tuti ki szokták nyitogatni. Legalábbis én már többször is láttam, hogy kinyitják, kipróbálják stb. Szóval hiába nem bontod ki te, ha más igen még előtted.
2013. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A leragasztott lakkról lehet tudni, hogy volt-e kibontva. Bár nekem külföldön egy egyszerű kérdésre (pedig nem is ezt akartam) kibontották azt is :D.

Na most abból kiindulva, hogy nekem is vannak több éves lakkjaim szerintem semmi akadálya, hogy használható legyen. Görgesd néha a két tenyered között függőlegesen tartva a lakkot, hogy ne váljon alkotóelemeire.

2013. dec. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Beatrix05 válasza:

Szerintem igen!


Van pár régi lakkom, szóval, ha jól van tárolva, akkor eláll egy darabig

2013. dec. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen
2013. dec. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
persze, nekem több régi lakkom is van
2013. dec. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Használható marad. Ha esetleg idő közben besűrűsödik, önts bele körömlakkhígítót (NE LAKKLEMOSÓT!), csukd be, rázd meg jó alaposan, és használhatod is.
2014. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!