Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok szerintetek jó ötlet...

Lányok szerintetek jó ötlet valami sminkszert venni a barátnőmnek karácsonyra? Ti minek örülnétek? 21/F

Figyelt kérdés
Nagyon szereti magát sminkelni buliba és néha panaszkodik hogy nincsenek igazán jó cuccai hozzá. Nekem mondjuk kicsit bizonytalan terep ez... de nem akarok már megint ékszert vagy könyvet venni neki...
2013. dec. 15. 19:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy egy utalványt kéne venned neki egy olyan helyre ahol vannak jó sminkek
2013. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de az utalvány az olyan snassz :/
2013. dec. 15. 20:08
 3/13 anonim ***** válasza:

én ennek örülnék a legjobban :), és főleg, ha olyat venne, ami tuti biztos, hogy nekem kell, mert tudja

próbáld kérdezgetni, melyik márkát szereti, milye van fogyóban, miket szeret, stb.

ú de örülnék!

2013. dec. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is jobb lenne egy utalvány. Vagy te értesz a sminkekhez, és pontosan tudod miket szeretne? :)
2013. dec. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem értek... és nem tudom pontosan mit szeretne ezért tettem fel a kérdést :)

csak pár tipp, h ki minek örülne...

2013. dec. 15. 20:57
 6/13 A kérdező kommentje:
de am végső esetben az utalvány se veszett ötlet. arra tipp h melyik boltba vegyem?
2013. dec. 15. 20:58
 7/13 anonim ***** válasza:

sértődős a barátnőd? csak mert múltkor az egyik ismerősöm pont mesélte,hogy vett a fiú a barátnőjének sminkcuccokat,és a lány erre olyan hisztis,sértődős rohamot kapott,és csak azt hajtogatta hogy a fiú rondának tartja őt:D

mondjuk ez nem normális:)

én ruhának mindig örülök,meg én a fülbevalókért meg a karkötőkért vagyok oda. egy hónapja volt a szülinapom és én a barátomtól és nagy,puha plüssmacit kaptam és szívmedálos ezüst karkötőt.

szerintem adj neki szépségszalonba ajándékutalványt és valami személyes,aranyos dolgot vagy valami ilyesmit. szerintem hülyén venné ki magát ha sminket adnál neki,de mondom,ez csak az én véleményem.

2013. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi pénzt szánsz rá..de müller dm douglas utalvány....alapozót meg ilyeneket még egy csaj se választ könnyen..egy szép rúzst vagy szemhéjpúdert még te is tudsz választani...jobb üzletben pl vihetsz egy képet a barátnődről és az eladó segít..vagy megkérsz egy magának lelkesen válogató vásárlót....egyébként,egy dúsító hosszabbító fekete szempillaspirállal nem lehet mellélőni..a drágábbakra kb senkinek nincs allergiás reakciója..bulismink..akkor egy jól pigmentált drágább szemhéjpúder pl...olyan márka amit pl nem venne meg..mert nem a sarki dm-es..:D

Pl MAC sminktermékek..az sminkesek márkája..gyönyörű színek tartós is..ja,és drága...de megéri.:)

2013. dec. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Esetleg szempillaspirál? Azzal nehezebb mellényúlni, mint pl egy alapozóval, mert ott még magamnak is nehezen találom el a jó színt, nem, hogy másnak..
2013. dec. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 CsBZs válasza:
En BB kremnek orulnek de egy jobb kozmetikai kezelesnek is
2013. dec. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!