Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lányok szerintetek jó ötlet...

Lányok szerintetek jó ötlet valami sminkszert venni a barátnőmnek karácsonyra? Ti minek örülnétek? 21/F

Figyelt kérdés
Nagyon szereti magát sminkelni buliba és néha panaszkodik hogy nincsenek igazán jó cuccai hozzá. Nekem mondjuk kicsit bizonytalan terep ez... de nem akarok már megint ékszert vagy könyvet venni neki...
2013. dec. 15. 19:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Huu szerintem sminket ne vegyél neki, mert nemigazan tudod milyet használ, annak meg nincs túl sok értelme hogy megkapja és nem használja. Szerintem:)
2013. dec. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha már sminket akarsz neki venni, akkor szerintem a szempillaspirál a legbiztosabb. Azzal a legnehezebb melléfogni.


De szerintem is jobb ha valami utalványt kap, mert a lányoknak nem egyszerű megtalálni a jó sminket, mi magunk is nehezen találjuk meg a megfelelőt. Ráadásul (nem tudom más lány is így van-e vele) én imádok sminkeket nézni és vásárolni.


Legfeljebb e mellé még veszel valami olcsóbb dolgot, hogy egy kézzelfoghatóbb dolog is, pl valami kis plüss vagy nem tudom (nem igazán értek az ajándékokhoz).


Egyébként ez szerintem aranyos tőled nagyon :) Látszik, hogy figyelsz rá :)

2013. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
vegyél neki loreal micellás vizet vagy sminkbázist. Mégse smink, de kell hozzá és neked sem kell válogatnod a színek között stb.. , ez a legjobb ötlet. Vagy egy jobb fajta szemhéjtus, esetleg spirál, ezekkel szerintem nem lehet mellélőni.Vagy kis mono szemhéjpúderek
2013. dec. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!