Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen képeslapot vagy ha van...

Milyen képeslapot vagy ha van jobb ötlet, mit csináljak a barátaimnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15 éves vagyok. Ma gondoltam,hogy elkezdem csinálni karácsonyra az ajándékokat a barátaimnak/családomnak. :) először a barátaimét szeretném elkezdeni, mert velük pont egy hét múlva karácsonyozom a suliban. :) nos, olyasmire gondoltam, amiért nem kell fizetni, én készítem, szép, kis apróság és mégis sokat számít:) ilyen kis képeslapokra gondoltam, és a fontosabb személyek úgy is kapnak hozzá még valamit.:) szóval amit mindenkinek gondoltam az a kis képeslap amibe benne van a karácsonyi üdvözlet meg esetleg valami kis idézet. :) csak nem tudom, hogyan csinálhatnám. valami kis egyedi, ötletes kis képeslapocskát szeretnék csinálni, amiről nem csak kép van a neten, hanem mondjuk leírás is, hogy hogyan kell elkészíteni. ha valaki tudna ilyen oldalt küldeni, azt nagyon megköszönném! :)
2013. dec. 14. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

lány vagy? csak leírni tudom én milyet szoktam csinálni, nagyon mutatós és nem is nagy ördöngösség!


karton lapra készítem, filccel rajzolok karácsonyfát (jó "szőrösre" rajzolom, hogy látszódjanak a tűlevelek), ezüst és arany zselés tollal rajzolok rá boát, meg egy-két díszt, de amitől szép lesz azok az üveggömbök, amiket oda cseppentett körömlakkal csinálok ami száradás után is kidudorodik.

Illetve egyszer olyat is csináltam, az is nagyon jól nézett ki, hogy piros kartonra zöld tömör anyagból (nekem egy kidobásra szánt sötétzöld plüss pulóver volt) vágtam ki fenyőfa alakot és azt ragasztottam a pirosra, a díszeket csillám ragasztóval ragasztottam.

2013. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!