Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nem lesz baja a fülemnek a...

Nem lesz baja a fülemnek a tágesztől? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy 1 mm-es "csigát", bár igazából egy karika és van rajta egy lyuk (olyan, mint a kalózoknak a filmekben :D). Egyedül szúrtam be magamnak, semmi fertőtlenítés, se semmi, alig fájt, utána 1 óráig meleg volt a fülcimpám, de semmi egyéb. Nem fog begyulladni vagy elfertőződni?

Továbbá, mikor vehetek 2 milliset, és mire ügyeljek berakásnál?



2013. dec. 19. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

1. "Nem fog begyulladni vagy elfertőződni"?- nem ha teszel róla és LEFERTŐTLENÍTESZ mindent amit a füledbe raksz.

begyulladni valamilyen szinten be fog, illetve fájdogálni fog egy ideig, de ez a tágítással jár, ha normálisan lekezeled mindig, naponta többször, akkor a gyógyulási folyamatot elősegíted.

az, hogy "meleg", vagy melegebb a cimpa ilyenkor normális.

amikor tágítasz használ valamit síkosítás céljából, én testápolót használtam anno.

2. akkor haladj tovább ha már nem fáj, nem érzékeny a füled, én ezt tanácsolom, ha biztosra akarsz menni, akkor minden tágításnál vársz 1-2 hetet, és akkor tágítasz 1-2milit.

2013. dec. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy ilyen kérdezek, de ez a csajoknak bejön?


Arra nem gondoltok, ha mi lesz, ha 5 év múlva ciki kezd lenni a tágított fül?

2014. jan. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

utolsó: aki cikinek fogja érezni 5év után az meg is érdemli, hogy csúnya legyen a füle és szégyellje a dolgot, valamint menjen és kezdjen már most fülrekonstrukcióra gyűjteni.

aki nem azért csinálja, mert "menő" az nem fog 5év múlva sem úgy gondolni a kitágított fülére, hogy ciki, valamint nem fogj érdekelni, hogy ki mit gondol róla.

2014. jan. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Előző!

Ez logikus, amit mondasz, de aki nem azért csinálja, mert "menő", az miért csinálja?

2014. jan. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

magamból kiindulva tudok csak válaszolni ezen kérdésedre:

engem érdekelt a folyamata. én csak is a folyamat és az érzés miatt álltam neki anno. az, hogy tetszett/tetszik az csak egy másodlagos dolog.

érdekelt milyen érzéssel jár, hogyan reagál rá a szervezetem. persze ez mind furcsán hangozhat, meg groteszknek hathat, amit abszolút megértek, de nekem nem volt elég, hogy másokat megkérdeztem erről: tapasztalásra volt szükségem.

de sokan akiknek tágítójuk van, jönnek a buddhizmussal, illetve az afrikai törzsek iránti érdeklődéssel.

mindenki aki nem divatól csinálja más és más hatás miatt áll neki ennek, nem csak azért mert tetszik neki.

remélem megválaszoltam kérdésedet.

2014. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát köszönöm a választ.

Azért kérdeztem, mert érdekel, miért is csinálják.

Én nem vagyok már 20 éves régen, de számomra kevés olyan (hogy finoman fogalmazzak) "furcsa" dolog van a mai fiatalok viselkedésében, öltözködésében, mint a fültágítás.


Említetted a buddhistákat. Nem gondolom, hogy olyan sok buddhista élne Pesten, sőt van egy gyanúm (bár tévedhetek), hogy a Buddhára való hivatkozás nem is igaz. Buddhának valóban nagy a fülcimpája mindenféle ábrázoláson, de tömör.

(lásd: [link] )

2014. jan. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom: Buddhának azért volt kitágítva a füle, hogy a befelé való figyelmet növelje ezáltal. én személy szerint több olyan szobrot láttam ahol Buddhának nagy lyuk van a fülcimpáján.

itt nem arról van szó, hogy fel is vette az adott ember a vallást, hanem arról, hogy sok fültágítós emberkét érdekli ez a vallás. tehát felvenni nem veszik fel vallásként, de hisznek tanításaiban, illetve érdekli őket a téma.

2014. jan. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mondjuk azzal "számolni kell" úm., hogy nagyon nagyon sokan vannak azok, akik "csak úgy" álltak neki ennek a testmódosításnak. ezt úgy értem, hogy mondjuk 10 tágítósból talán ha kettő ásta bele magát abba, hogy milyen eredete van ennek a testmódosításnak.

és ez negatív hatással van azokra, aki való érdeklődéssel vannak efelé a dolog felé.

2014. jan. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!