Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Smink és kiegészítők

A kérdés
Violetty nevű felhasználó kérdése:

A tibeti ezüst fülbevalótól lehet valami baja a fülemnek, hogyha a bizsut nem bírja?

Tudom, hogy az ezüst tartalma 40%, de esetleg valakinek tapasztalat?:D

2010. nov. 24. 17:01  Privát üzenet  

A válaszok

nem hiszem, hogy bármi baja is lehet a fülednek az ezüsttől... de ha mégse bírja, kend le átlátszó körömlakkal!:p

nekem ez bevált, én fémallergiás vagyok...

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. dec. 26. 12:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi! Én körömlakklemosót szoktam használni, ha bizsut akarok felvenni, de ez sem rossz ötlet! =)

# 2/3Időpont 2011. jan. 19. 19:45 Privát üzenet
Ez az átlátszó körömlakkos sztori tényleg beválik Csajok!?:O Épp ma jött meg egy szép tibeti ezüst szettem és már érzem,hogy fáj a fülem,de olyan szééép!:) Nekem még zselém is van,amit UV-ban rá tudnék köttetni,vagy átlátszó gél lakkom is,az is UV-s,lekenjem? Köszi!!!!

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. szept. 27. 13:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az orvosi fém megbízható testékszerként vagy az ezüst a jobb? tapasztalatok? HELP ME!
Ezüst karlánc meghosszabbítása sokba kerül?
Szeretnék, ilyesmi ezüst nyakláncot, de nem feltétlenül az eredeti nevemmel. Lenne valami kreatív ötletetek?
Mennyiért lehetne eladni ezt az ezüst karkötőt?
Lehetséges e hogy egy ezüst fülbevalótól valaki belázasodjon? Öt éves kislányról van szó. Füle viszont nem pirosodott be.
Ezüst fülbevalótól tuti begyullad a baba füle? már a kórházban berakatnám. Vagy lehet a fülben lévő rész arannyal futtatni? Az úgy már jó?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések a Smink és kiegészítők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!