Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Géllakkot mivel lehet leszedni...

Géllakkot mivel lehet leszedni? Otthon én is simán fel tudnám kenni, ha vennék egy üveg gél lakkot?

Figyelt kérdés
2013. dec. 21. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Fel tudnád kenni, csak a büdös életben nem kötne meg uv lámpa nélkül. Oldószer is kapható hozzá tudtommal, bár én mindig lekapargattam inkább. Nem mintha jót tett volna a körmömnek. Sem a gél lakk, sem a kapargatás:)
2013. dec. 22. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Kell hozzá uv lámpa!! Meg speciális lakok a gél lakk rákenése előtt. És a kérdésedre, kell hozzá speciális gél lakk oldó folyadék!
2013. dec. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

nem feltétlenül kellenek speciális lakkok alá, és speciális leoldó folyadék sem, ne vezessétek félre!


már vannak egylépéses gél-lakkok, amik alá nem kell alap, és a tetejére nem kell fény, nem kell fixálni, és egy lépésben is tökéletesen fed. nekem most ilyen van a körmömön. ez a brillbird brush&go lakkja. de a one step crystalac is ilyen a crystal nails-től. és más márkák is vannak.

acetonnal pedig leoldható, nem kell az 1000 ft-os acryl remover.

nem roncsolja úgy a körmöt, mint a "hagyományos" gél lakk, mert nincs kaparás, reszelés, csak finom bufferrel kell mattítani, aztán nail prep, és mehet is a gél lakk.

itthon csináltam magamnak, kb. fél óra volt, és akár 3 hétig tökéletes. 1 rétegben.

2013. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
Mivel vezettem félre?
2013. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
ha az első válaszol vagy, akkor te semmivel
2013. dec. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
válaszoló
2013. dec. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Szóval ha acetonos vattát a körmömre erősítek 5-10 percig utána könnyedén le tudom kaparni a géllakot (nem egy réteges)?
2014. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
5 perc kevés, inkább 10 és egybe le lehet húzni, ha nem ,akkor kell csak kapargatni.
2014. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Gél lakkot magas acetontartalmú készítményekkel lehet leoldani, ezt nevezhetjük tipleoldónak, gél lakk oldószernek stb. Nagyon sokféle van és ha otthon használod 100ml is elég sokáig elég, amit 590 Ft-ért meg lehet venni. A gél lakk otthoni használatra is tökéletesen ajánlott, de mindenképp szükséges hozzá UV vagy LED lámpa. Az a fő különbség, hogy LED lámpa alatt gyorsabban megköt a gél lakk. Vannak olyan gél lakkok (one step), amik nem igényelnek alap és fedőlakkot, tehát semmi más teendőd nincs, csak felkenni a lakkot, lámpa alá tenni a kezed 1-2 percre, még egy réteg lakk, majd lámpa és kész is. Tökéletesen fényes és szép lesz. Ár-érték arányban én ezt ajánlom: [link]

Ha nem one step-et használsz, akkor viszont alapozó és fedőlakk is szükséges.


Eltávolítás: tegyél oldószert vattára, tedd a körmödre, majd tekerd alufóliába és várj 5-10 percet, ezután könnyedén lekaparhatod. Nem fog sérülni a köröm, olyan lesz, mint használat előtt.


A gél lakk nem csak ezért jó,mert szép, hanem meg is erősíti a gyengébb körmöket.

2014. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor sima acetonos koromlakklemoso is leoldja?Edfig en is csak lekapartam...
2018. márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!