Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez a smink illik a piros...

Ez a smink illik a piros karácsonyi egybe ruhámhoz? (videó)

2013. dec. 22. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

fogalmunk sincs, mert nem tudjuk, hogy milyen a rucid! :) küldj képet arról is!

16/L

2013. dec. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ruha: [link]
2013. dec. 22. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem igen, de a műszempilla felhelyezését bízd egy profira, mert elég csúnyán és nevetségesen tud kinézni, ha nem jól van felrakva! :)

(az első válaszoló voltam)

2013. dec. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem lesz műszempillám, nem szeretnék egyáltalán.
2013. dec. 22. 17:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tökéletes. Amúgy alkalomra semmi gond a műszempillával csak tudni kell használni, nem kell mindig teljes sort feltenni. Tudom neked nem lesz :).

Szép festés az arany és piros rúzs kiválóan illik a piros ruhához. Fekete tust lehetne erősebben húzni, amolyan műszempilla helyett.

2013. dec. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ :)

a piros rúzs tuti volt, csak a szemem volt kérdéses igazából :) műszempillát azért nem teszek fel, mert jól érzem magam nélküle. Nem mintha a homlokomat csapkodná a sajátom :D de nekem megfelel a sima spirál :)

Egyébként ha már itt tartunk, milyen spirállal lehet drámai dús, nagy pillákat varázsolni? most Essence get BIG Lashes spirálját vettem meg, mert a többi beszáradt, elhasználtam őket. Ez a spirál inkább csak hosszít, de nem dúsított nekem, pedig azt ígéri..

2013. dec. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!