Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Problémás bőrre mi a legjobb...

Problémás bőrre mi a legjobb alapozó?

Figyelt kérdés

Eddig mindig olyan 2000 ft környéki alapozókat vettem. Amit használtam és bevállt, azt kivették a forgalomból. a színt és a típust is. Azóta vettem egy maybelline alapozót, de nem találtam el jól a színt, pedig kipróbálgattam néhányat a boltban :( Valamint nem igazán jött be a bőrömnek.

Gondoltam váltok újra, de melyeket nézegessem?


2009. nov. 27. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
valami antibakteriális alapozót vegyél, ami olajmentes. pl a miss sporty
2009. nov. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekemvoltés semmit nemért még zsírosabb lett a matt alapozójától
2009. nov. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miss sporty? ha a bőrödre kened, már akkor fényes...

maybelline alapozók között van egy víz alapú, sztem azt próbáld ki. mekem bevált!;)

2009. nov. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ah, konkrét típust tudnátok mondani?
2009. nov. 29. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Manhattan Clearface alapozó és púder is nagyon bevált (kifejezetten zsíros bőrre van és antibakteriális - asszem már csak DM-ben kapható) + majdnem ugyanolyan a Maybelline vízalapúja, de nem jut eszembe a neve, a "Pure" szó biztos benne van :)..
2009. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!