Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Lelehet nyelni a nyelv pc-t?...

Lelehet nyelni a nyelv pc-t? OO lehet hülye kérdés de kiváncsi vagyok. Mert nem tudom hg nyelv vagy köldök pc-t rakassak. :S

Figyelt kérdés
orromba már 2× volt beggyuladt... érdemes köldökbe vagy nyelvbe tetetni? mondjuk a nyelv pc-től kicsit fosok..xD mihwan ha lenyelem?:| vagy bedagad..xD ááhh.::S:D segítsetek.:D
2009. nov. 28. 22:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
uh hallod neked lehet már rossz vastagbélfekély ilyen fiatolon :SSS tényleg sajnálom mert ez egy komoly dolog dehát gondolom tudod...csak belegondoltam hogy nem ihatsz alkoholt meg majd ilyen dolgok, hogy izé most a többi korosztályodbeli csaj így vedel (tudom az sem jó) meg minden tök jól érzik magukat te meg a betegséged miatt nem:(
2009. nov. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
öhm.:D ezt nem azért irtam le hg elkezdj sajnálkozni=) amugy már több mint két éve(hála istennek) nincsen semmi bajom.:D ugyanugy iszok.:D 1-2 kortyot bulikba meg cigizek is.. sajnos néha...=/ egyedül a tej az amit nem jo ha iszok de még kávéval meg stb azért szoktam=)
2009. nov. 29. 13:19
 13/15 anonim ***** válasza:
nem sajnálkozni szerettem vna csak leírtam mi jutott eszembe bocsi...és örülök hogy ilyen jól állsz hozzá és nem okoz gondokat, reméljük később sem:)
2009. nov. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jó helyen kell megcsináltatni, akkor semmi bajod nem lesz! Rémtörténetek azért terjengenek / keletkeznek, mert az emberek kontárokkal rakatják be a piercinget.
2009. nov. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
köszia válaszokat... jah és van abab valami amit az utolso irt...:P
2009. nov. 29. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!