Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok segíteni? AngelCare...

Tudnátok segíteni? AngelCare AC 300 as légzésfigyelőt szeretném megvásárolni. Buta kérdés, de nem gond, hogy hagyományos matracunk van, ami 10cm. Nem túl nagy? Azon is tud rendesen érzékelni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
mintha a napokban mondták volna a hírekben, hogy a gyártó visszavonta ezeket a készülékeket és befejezték a gyártást, mert sok kisbaba került veszélybe. Itt is egy cikk róla, ha erre gondolsz. Bocsi, de a választ a kérdésedre nem tudom, de gondoltam ezt megosztom veled.
2013. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Elvileg 12cm méteres matrachoz jók ezek ha jól emlékszem. Nekünk 10cm a szivacs matracunk, pont ma üzemeltük be és teljesen jól működik (10cm szivacs matrac, 1 vízálló lepedő, egy sima lepedő)
2013. dec. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: Angel Care-ről mindig jelenek meg hülyeségek, de egy teljesen jó készülék. Rengeteg embert megkérdeztem, hogy milyen légzésfigyelőt vegyünk és mindenki ezt javasolta, árban is jók és minőségben is. Amúgy meg én már bánom, hogy vettünk légzésfigyelőt mert semmi értelme, a fiam már régen kiságyban alszik és ha eddig nem fulaldt meg szerintem most sem fog, de ma vettünk elemet , de igazából csak azért hogy ha már megvettük ezt a cuccot akkor használjuk is. Ha tudtok kölcsön kérni valakitől légzésfigyelőt akkor bőven elég az is egy időre gond nélkül született babához. Nekünk ilyen van a 10cm matrachoz. [link]
2013. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Bocsi, a link lemaradt, de akkor lehet, hogy csak rémisztgetés.

[link]

2013. dec. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan AC301 van, de a működési el ugyanaz, 12 cm-ig használható, akár kókuszmatraccal is. A szivacs könnyebben továbbítja a mozgást, mert puhább, tehát egy 10 cm-es szivaccsal simán jó! Nekünk 10 cm-es szivacsmatraccal gond nélkül üzemelt. És én egyáltalán nem bántam meg, főleg, mert egy időben bukós volt, és így nyugodtabb voltam, hogy ha emiatt lenne gond, akkor is riaszt... De egyébként is hasznosnak tartom...
2013. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5. vagyok

Édes istenem ez a cikk...

Mégis hogy került a gyerek nyaka köré a zsinór? Normálisan el kell vezetni és kész...az én gyerekem még csak találkozni se találkozott a zsinórjával soha, pedig 1 éves korig használtuk, sőt, mivel nekünk 301 van, az bébiőr is egyben, ezt a funkcióját jelenleg is használjuk, 20 hónapos...

2013. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez az egész a matrac alatt van, a zsinórt még ha akarná se érné el mert rajta fekszik a matracon! (a többi légzésfigyelőnek is van zsinórja) Itt egy leírás RAJZZAL! hogyan kell úgy elhelyezni, hogy a zsinór ne érintkezhessen a babával, még a hülye is látja.
2013. dec. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Még annyi, hogy azért mert néhány szülő (pontosan 2-3 szülő) cseszik egy kicsit foglalkozni a gyerek biztonságával és elolvasni a kb. 5 oldalas leírást, és józan ésszel átgondolni az összes baleseti lehetőséget, azért nem a gyártó felelős, nem a készülők, ha nem a szülő felelős!

2013. dec. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megvettem a készüléket :-)
2013. dec. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!