Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért nem áll jól semmilyen...

Miért nem áll jól semmilyen smink?

Figyelt kérdés

Goth vagyok. Már kipróbáltam néhány típust, de valamiért sehogy sem akar állni. Még az sem néz ki jól ha simán kifestem a szemem feketére, bár lehet hogy ez amiatt van hogy a szemfesték ami van nekem az elég világos fekete...

A tussal meg egyáltalán nem tudok bánni. Ha a szemem alatt húzom meg szemceruzával katasztrofális az eredmény.

Az arcommal lenne baj???? Vagy rossz fajtát használok?

Pls segítsetek!

14L



2014. jan. 6. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem rossz fajtát használsz, világosabb feketével én se tudok normális sminket csinálni (nem vagyok goth, félre ne értsd, csak szabadidőmben szeretem magam sminkelgetni) :D
2014. jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Nem lehet, hogy csak szokatlan? Gondolom nem szoktad magad naponta sminkelni, nem szoktad meg az arcod így. Vagy úgy rossz, hogy elkenődik, nem egyenletes? Nem tudom, hogy milyen sminket használsz, de szerintem Rossmannban érdemes venni. A minőségen elég sok múlik.

Ja, és a szemceruzával nem érdemes a szemed alatt végig húzni a vonalat, hanem kb. a felétől húzd a füled irányába (tehát ne befele).

Ebben a korban az is elég.

Az arcoddal akkor lenne baj, ha száraz lenne a bőröd, és hámlana, de szerintem a szemfedtést ez nem befolyásolná. A szemkörnyéki bőr szinte mindenkinél puha és sima.

Egy off: hol lehet találkozni ilyen korú goth kamaszokkal? Én is ennyi idős vagyok, de nem nagyon ismerek velem egykorú gothokat. Az a baj, hogy a szüleim elég maradiak, és nem nagyon engednek ilyenekkel ismerkedni, azt mondják, hogy még kicsi vagyok hozzá. Adnál tanácsot, hogy hogyan győzzem meg őket? Azt hiszik, hogy olyanok, mint az emosok. :(

Bocsi az offért!

2014. jan. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szemhélytussal először én sem tudtam bánni, de gyakorlás kérdése. Ha tetszik a bizonyos gothos jellegű cicaszem, azt könnyen meg lehet tanulni. Én 16 éves korom óta festem magam úgy, majdhogynem minden nap, most 22 vagyok.

Néhány videó, ami segíthet. Ennek van regeteg fajtája youtubeon, csak írd be hogy: gothic make up tutorial.


http://www.youtube.com/results?search_query=gothic+makeup+&s..

2014. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hmm... küldj képet, és szívesen segítek :)
2014. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!