Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek műkörme van hogy törli...

Akinek műkörme van hogy törli ki a fenekét?

Figyelt kérdés
Mármint akinek ilyen hosszú :D Az hogy törli ki ?

2014. jan. 11. 11:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Haha, ezen már én is gondolkoztam. :D Ilyenkor jön a válasz, hogy "wc papírral". Azt mondják meg lehet szokni.
2014. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De még hogy mosogat XDDD ?
2014. jan. 11. 12:15
 3/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem aki megengedheti magának a több cm hosszú műkörmöket, annak nem kell mosogatnia. Megcsinálja más helyette.
2014. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

4 centis körmökkel is ugyanúgy lehet mosogatni, mint nélküle. Egyedül megszokás kérdése a dolog. Aki nem tudja megcsinálni, az köröm nélkül se csinál semmit.

Sőt, a műköröm nem puhul fel a vìztől, nem tesz kárt benne a vegyszer, és prìmán le lehet vele kaparni az odaszáradt maradékot, arról nem is beszélve, hogy hegyes körömmel a sarkok tisztítása is könnyebb, mert mindenhova odafér. :)

Néhány hónapig egy irodában takarìtottam keresetkiegészítésként, soha nem akadályozott, hogy hosszú a körmöm.

Fenéktörlés? PAPÍRRAL :D:D:D

2014. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja, ami lemaradt...korábban a fél centis köröm is óriási volt, de műkörmösként kipróbáltam a hosszút...nem egyből építettem 4 centit, de mindig hosszabb lett, mint az előző.(gyakorlásnak is jó, meg a legjobb reklám a körmös körme)

Ma már rövid körömmel nem szeretek létezni.

2014. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy az nagyon rossz ha hosszú és nem azt kérdem mivel hanem hogy beletörik vagy igy kikaparod a nagy műkörmöddel a szart fúj :P
2014. jan. 11. 14:18
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Miért, te hogy törölsz körmöt, egy darab papírral turkálsz a fenekedben, amíg tiszta nem lesz, emberfeletti erővel mélyeszted az ujjad? Mert elég nagy erő kell, hogy letörjön egy műköröm... Alá meg nem megy a szar, mert rajta van a papír. Ugyanúgy lehet élni vele, csak meg kell szokni. Nekem saját köröm, nem túl nagy, kb 2 centi. Ahogy nőtt, szépen hozzászoktam. Egyszer se kellett még a körmöm alját súrolnom nagydolog után, a legnegatívabb élményem, amikor szilveszteri bevásárláskor nem tudtam kiszedni a százast a bevásárlókocsiból.
2014. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Miért, te a körmöddel kaparod a fenekedből a cuccot????? Én nem...rosszul csinálom?

Szerintem nem, mert nincs nyoma a bugyin.

2014. jan. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Beletörik meg alá megy a kaksi?!xD Ezen sírok:D

Nem darabonként kell kipiszkálni,meg kaparászgatni ott hanem fogni a papírt és alaposan kitörölni:D

Nekem is volt műkörmöm, és akk is ugyanúgy ment a törlés:D:$

Tényleg csak megszokás kérdése...

2014. jan. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Ez tényleg durva kérdés :D még nem gondoltam rá, de fúúj. Értem mire gondolsz :D Az akkor is milyen már... hát a hegyével átszakítod a WC papírt azt azzal kotorod a szart ffúúúj :D
2014. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!