Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Akinek műkörme van hogy törli...

Akinek műkörme van hogy törli ki a fenekét?

Figyelt kérdés
Mármint akinek ilyen hosszú :D Az hogy törli ki ?

2014. jan. 11. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Jóég, nem törik le, te nagyon beteg vagy. A papír sem szakad át, ha normális minőségűt vesztek.

3 éve van műkörmöm, de még sosem kellett a körmömmel kaparnom ki a szart a seggemből.

2014. jan. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Hát körmös vagyok, de néhány extrém stiletto esetében már nekem is megfordult a fejemben ez a kérdés, illetve az is hogy tampont vajon hogyan cserél.
2014. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hosszú hegyes műkörmöm van egy ideje de az említett téma sose okozott gondot. Talán picivel több papírt használok mint az átlag mert úgy kényelmesebb. De úgy látszik mások a körmükkel csinálják???

persze mindenkinek ez a téma meg a tampon ugrik be rögtön, de valójában nem ezek jelentenek gondot... Hanem h pl. nem tudok egy százast felvenni a földről, csak óriási szenvedés árán (asztalról is csak a szélére csúsztatva sikerül) vagy nem tudom rendesen ökölbe szorítani a kezem :) a fémdobozos üdítő kinyitása se a kedvencem.

de mint látható a gépelés is megy, pedig az a másik amin mindenki csodálkozik....

2014. jan. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
kikaparja
2014. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!