Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Dove original illatahoz...

Dove original illatahoz hasonlo parfumot ajanlana valaki?

Figyelt kérdés

Ezer eve keresem a sajat illatomat parfumben, ami nem fanyar, nem sportos, hanem inkabb edeskes. De nem az az olcso, buta edes illat. Es sosem tudtam megfogalmazni megis milyen. Aztan eszembe jutott, hogy a dove original spray a kedvencem, az eszmenyi illat szamomra, tehat valami hasonlot keresek parfumben. Edeskes, puderes de nem kozonseges, nem tolakodo.Gondoltam egy csomo lany van, aki jaratos az illatokba, adhatna otletet. Olyan 5 es 20 ezer kozotti arkategoriaban gondoltam.

varom a javaslatokat.



2014. jan. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:

doveban nem vagyok jártas, mert nem használok olyat, de ha arra gondolsz, amilyen a dove szappan (az originalból arra következtettem), régen csak az az egy dove illat volt, akkor szerintem ez a parfüm olyasmi:


[link]

2014. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen, utananezek ennek a parfumnek, ha teged emlekeztet a dove szappanra, maris nem lehet rossz.amugy te mit gondolsz errol a parfumrol, milyennek talalod?
2014. jan. 16. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

egy barátnőm használta, nekem ő jut eszembe róla, én egészen más parfümöket, illatokat szeretek, a dove illata sem tetszik annyira, a tisztaság, egy mosónő (ez jó értelemben), elegancia jut eszembe erről az illatról és valahogy a fehér szín. de most olvasom, hogy most már felváltotta a dkny women energizing, ami gondolom nagyon hasonló, de kicsit más az összetétele, itt olvasható róla leírás. elég népszerű, szerintem bármelyik parfümériában meg tudod szagolni.

[link]

2014. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

itt egy csomó véleményt lehet olvasni róla (jót is, rosszat is), de végülis tök mindegy, hogy kinek mi jut eszébe róla, a lényeg, hogy neked tetszik-e


[link]

2014. jan. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!