Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Piercinget szeretnék, de hova...

Piercinget szeretnék, de hova és milyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy millió ilyen kérdés volt már, de az általam olvasottak között egy sem adott választ a kérdésemre :)

Madonna/monroe piercingre gondoltam, de a korábbi kérdésekre adott válaszokból az derült ki, hogy kb ugyanannyi embernek nem tetszik, mint ahánynak igen. Úgy gondolom, hogy valószínűleg nem mindegy, hogy milyen formájú az ajkam, ettől nagyban függ, hogy nekem jól állna-e vagy sem. Próbáltam google-ban keresni valamit a piercing és az ajkak formájának kapcsolatáról, de nem találtam. Ha esetleg valaki ügyesebben tud keresni nálam, szívesen olvasnék a témában :)

Esetleg szívesen vennék véleményeket, hogy szerintetek milyen típusú ajkakhoz illik?

Gondolkodtam orr piercingen is, de én egy picit nagynak érzem az orrom (állítólag nem az), ezért az arcom ezen részét nem szeretném kiemelni egy ékszerrel.



2014. jan. 18. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Küldhetsz neekm képet, ha gondolod.

Egébként a Monroe piercingnek szerintem nem az ajakhoz, hanem az arcfelépítéshez van köze, hogy mennyire finoman a vonásaid. Bár sokszor akkor is csak egy nagy anyajegynek tűnik, kevés olyat láttam, hogy azt mondjam, ez illik rá és szép.

2014. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

linkelek pár képet, hogy szerintem kinek áll jól ez a fajta ékszer és kinek "bibircsókos":


neki szerintem jó:


[link]



még neki is jó:

[link]


neki nem előnyös:


[link]


és szerintem neki sem előnyös:


[link]


úgy gondolom, hogy akinek kerek arca van annak nem annyira előnyös ez a fajta testékszer, míg a kicsit "csontosabb" karakteresebb arcú embereknek meg jól áll.

az előttem szóval egyetértve én is azt tudom csak írni: hogy nagyon arctól függ ennek az ékszer (is) az előnyössége, vagy az előnytelensége, nem pedig az ajaktól.

eddig egy ismerősöm csaj volt, akinek abszolút nem állt rosszul, de rajta kívül nem találkoztam olyannal, akinek ugyan úgy állt volna, mint neki.

az orrpiercinggel, hogyha kis bogyó van berakva, szerintem nem lehet mellélőni, mert az egy "sztenderd" ékszer, sokaknak áll jól.

de te tudod, hogy mi és hova szeretnél.


( a linkelt képekkel, csak a saját véleményemet akartam prezentálni )

2014. jan. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én még senkit sem láttam, akin a monroe jól nézne ki, szerintem az egyik legrondább piercing, bocsi:s Nem egy embertől hallottam már a p*csa piercing elnevezést is, merthogy általában olyan csajoknak van:DD


Az orrpiercing már sokkal inkább, az azért szép szerintem.

2014. jan. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Felpontoztam mindenkit.

Ha mégis az orr piercingnél maradok, akkor az milyen formájú orron néz ki jól?

Az világos, hogy kerek archoz tehát a madonna nem való (nekem kerek), szóval arról letettem :)

2014. jan. 24. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!