Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Orr piercinget ferdén szúrták?

Orr piercinget ferdén szúrták?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Pár napja csináltattam orr piercinget.Szúrták,de a kő benne nem oldalra állt,ahogy kéne hanem felfelé.Kivettem,tettem be másikat az is égnek állt.Akkor ez azt jelenti,hogy el szúrta az ember?Most nem raktam vissza semmit,meg akarom várni,hogy össze forrjon,hogy újra szúrják.Engem nagyon zavart.Csak nem tudom,hogy jól tettem e hogy inkább kivettem?Mennyi időt kell várni következő szúrásig?Előre is köszönöm a válaszokat.

2014. jan. 19. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért állna oldalra? Felfelé kell állnia.
2014. jan. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen álljon felfelé,de ne annyira,hogy mások a követ ne is lássák benne.Az ég felé.:D Minden ismerősömnek szépen áll,oldalra.
2014. jan. 20. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!