Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tudtok ilyen szemceruzát?

Tudtok ilyen szemceruzát?

Figyelt kérdés
Konkrét típust szeretnék, amivel jól ki lehet húzni a felső szemhéjat és nem kell a tussal kinlódni. Három ceruzám van, de szinte satírozni kell, hogy fogjon, úgyhogy most valami "zsírosabbat" keresek.
2014. jan. 20. 20:59
 1/6 Hepu ***** válasza:
100%
én csak egy trükköt tudok javasolni.Ha elmész esetleg a rossmann vagy a dm üzletekbe körülnézni ,próbáld ki a szemceruzát a következőképpen, a kézfejedre satíroz vagy csak óvatosan húzz egy csíkot,amelyik neked megfelelően erősen hagy nyomot azt válaszd.De ne feled soha ne azt vásárold meg amivel próbálkoztál,mert azzal valószínű már más is próbálkozott. Sok sikert
2014. jan. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát sok helyen van teszter, úgyhogy azokkal fogok próbálkozni :D Köszi :)
2014. jan. 20. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És a filces tus? Könnyű használni,énis ezt használok.

Essence-long lasting szemceruza,nincs ettől jobb. egész nap kibírja és olcsó is.

2014. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utánanézek!
2014. jan. 20. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
En is a rendes tussal keptelen vagyok egy egyenes es normalis vonalat huzni de vettem egyszer egy filces tust es azota elo se vettem a szemceruzakat :)
2014. jan. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát akkor eldőlt a kérdés :D
2014. jan. 21. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!