Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zálogba vettem egy 14k arany...

Zálogba vettem egy 14k arany fülit, de ahol a fülemhez hozzáért vöröses lett. Olvastam hogy ötvözik rézzel az aranyat, de ez most akkor arany vagy nem arany? Kaptam hozzá kártyát de nem találom tuti hogy 14k volt rá irva és van rajta jelölés is!

Figyelt kérdés
2009. dec. 3. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem minden az aminek látszik van egy tippem minden városba lehet találni olyan szakértőt, aki megmondja hogy arany-e és h. hány karátos én ezt javaslom.több okból mondtam azt hogy nem minden az aminek létszik 1.ok azért mert ha azt mondják 200k akkor elhiszed vizsgálás és szakértő nélül?ugye nem.2.ok.attól még h.ötvözik rézzel az aranyat nem azt jelenti hogy az már nem is arany csak így kisebb az arany benne ha mással van ötvözve.ha nem mondják hogy rézzel van ötvözve és te látod akkor elhiszed annak aki mondja hogy nincs benne réz?nem.ezért mondom hogy inkább szakértőhőz kéne fordulnod. attól függ h.hol laksz kérhetnél kis okost ha valakinek van és neked nincs vagy térkép.:)
2009. dec. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyat kéne vegyél ami tuti arany megnézetted és az begyógyítja afüled néha a szemet is.Ezt tapasztalatból mondom nekem is felvolt dagadva a szemem betettem az arany fülbevalóm és elmúlt 2-3 óra volt.Mikor a fülem volt vörös akkor kenőcsöt tettünk rá kis tubusos a legtöbb gyógyszertárba van ha nincs rendelj.Hamar elfog múlni addig is vigyázz magadra.
2009. dec. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!